Léčivé kameny

Tento léčivý kámen vyhlazuje pleť, zabraňuje tvorbě pupínků a pozitivně působí na popraskané rty. Ametyst Vám dokáže pomoci při hojení štípanců od hmyzu a omezuje růst tukové tkáně.

Léčivé kameny - Akvamarín

Akvamarín je výborný proti depresím. Dále jeho léčivé účinky pomáhají hlasivkám, tlumí bolesti v krku a účinkují při zánětu hrtanu. Stačí, když se na něj budete dívat pár minut.

Léčivé kameny - Ametyst

Tento léčivý kámen vyhlazuje pleť, zabraňuje tvorbě pupínků a pozitivně působí na popraskané rty. Ametyst Vám dokáže pomoci při hojení štípanců od hmyzu a omezuje růst tukové tkáně. Jeho léčivé účinky se dostaví, když ho zvlhčený položíte na postižené místo.

Léčivé kameny - Fluorit

Ideálním lékem pro obnovu funkce štítné žlázy je léčivý kámen fluorit. Pro jeho správnou funkci je potřeba mít ho na krku.

Léčivé kameny - Horský křišťál

Trápí-li Vás křečové žíly či máte tříselnou kýlu, pak zkuste léčivé účinky horského křišťálu. Položte si vedle postele sklenici vody a vložte do ní tento léčivý kámen.

Léčivé kameny - Jantar

Tento léčivý kámen Vám zaručeně pomůže vyléčit ekzémy a zlepšuje zrak. Dále zmírňuje bolesti při růstu dětských zubů.

Léčivé kameny - Kalcit

Kalcit má výborné účinky na kosti. Dokáže vyléčit zlomenou ruku, vymknuté koleno či naštípnuté žebro, urychluje srůstání zlomenin a mírní bolest. Účinky tohoto léčivého kamene se dostaví, když si ho položíte na stolek u postele.

Léčivé kameny - Lazurit

Lazurit je vysoce účinný při bolestech hlavy. Ženám navíc dodává sílu, chrání je před zraněním a zkvalitňuje spánek. Stačí jen, když ho budete mít u sebe.

Léčivé kameny - Rubín

Rubín okysličuje mozek a podporuje krvetvorbu. Dokáže Vás ochránit před ucpáním žil a trombózou.

Léčivé kameny - Safír

Účinky tohoto léčivého kamene působí proti stresu, mírní bolest při zánětu dutin a posiluje schopnost soustředit se. V posledních letech se ze safíru vyrábí také pleťová voda.

Léčivé kameny - Tyrkys

Tyrkys je výborný při učení, jelikož podporuje soustředění. Stačí, když si ho na chvíli přiložíte ke spánkům a účinky se co nevidět dostaví.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22168 (zdravotnimagazin.cz#6385)


Přidat komentář