Léčivé účinky kamenů v domě

Soustředění na krystal, který jste si vybrali, vám může pomoci odstranit negativitu a získat nové nápady. Nezapomeňte pravidelně čistit kameny určené k těmto účelům......

Léčivé účinky kamenů v domě

Léčivé kameny mohou hrát zásadní roli ve zkrášlování vašeho okolí, ať už jste kdekoli. Je možné si je vybírat pro jejich krásu nebo pro zvláštní funkci důležitou pro vás nebo pro váš životní prostor. Zde se nabízí několik myšlenek, jak umístit nebo používat krystaly ve vlastním okolí.

Uvolnění atmosféry

Je důležité zde upozornit, že příliš mnoho krystalů v ložnici nemusí být právě dobrý nápad; většinou si tam přejete uvolnit a spát, takže nadbytek zvýšené energie nemusí pomoci. Když toto víte, pak kameny jako tygří oko, ametyst a růženín bývají v bezprostředním okolí, třeba u postele, docela příjemné. Pokud si přejete zvýšit energii pro sex, nezapomeňte na oblíbené zelené kameny Kleopatry, jako je peridot, a na expanzivní teplou energii jantaru. V dětském pokoji dodává pocity klidu a míru jemný modrý kámen celestit.

Elektromagnetické záření

Hlavním problémem je tu dnes elektromagnetické záření z počítačů. K udržení stálého a vyváženého prostředí je možno použít kameny, jako je záhněda nebo ametyst. Zkuste umístit kámen nahoru na monitor. Pokud máte mít schůzi, a předpokládáte, že bude náročná, můžete dát velký kus růženínu do středu stolu, aby uklidnil energie. Potřebujete-li inspiraci, nádherná křišťálová drúza je obdivuhodný, komplexní, světlem naplněný tvar ke koncentraci a očištění vaší mysli pro nové myšlenky. Kameny, které jsou trvale v elektronickém prostředí, potřebují pravidelné čištění.

Odstranění negativní energie

Soustředění na krystal, který jste si vybrali, vám může pomoci odstranit negativitu a získat nové nápady. Nezapomeňte pravidelně čistit kameny určené k těmto účelům. Zkuste položit krystal na monitor svého počítače, aby vyrovnal vaše okolí a rozptýlil negativní energie.

Hladké leštěné krystaly

Může být velmi uklidňující vzít si s sebou do koupele hladké leštěné krystaly. Voda je velký vodič, takže kameny dodávají vodě jemnou energii a tím také vám. Je příjemné zkusit růženín, karneol, citrín, ametyst nebo tygří oko. Krystaly vložte do vany, pusťte si vodu a přidejte tři až čtyři kapky éterického oleje, například levandulového nebo kadidlového, zapalte svíčku na okenním parapetu a položte se do vany k hezké mystické koupeli.

Obdivuhodnou energii do vašeho obývacího pokoje

Zde byste si měli přát vytvořit speciální prostředí pro své krystaly. Dobrý nápad je upravit zvláštní stolek pokrytý hedvábným ubrusem, s krásnou svíčkou v krásném svícnu, vázou na čerstvé květiny a misku na kadidlo spolu s vašimi kameny. V Indii a jiných zemích má mnoho domů svá malá posvátná místa, o které se denně pečuje. Krásná úprava krystalů, svíček a čerstvých květin bývá přitažlivým ústředním bodem a pomáhá dodat obdivuhodnou energii do vašeho obývacího pokoje. I neodbytná přítomnost televizního přijímače může být vylepšena ametystovou drúzou položenou na jeho horní ploše, která pomáhá vyrovnat elektromagnetické záření.

Designové krystaly

Abyste vytvořili krásnou a povznášející obytnou místnost, zkombinujte krystaly, čerstvé květiny a svíčky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21790 (zdravotnimagazin.cz#5429)


Přidat komentář