Lifting a odstranění celulitidy - Ostrava

Pevná pokožka je projevem mladé a svěží pleti a rovněž i štíhlé postavy. Proto jí věnujte zvýšenou pěstící péči, k čemuž vám dnes dopomůže řada metod. Jaké procedury salony nabízí?

Péče ze salonu

Už jenom ten pojem evokuje, že v salonu se o vás někdo bude starat. Zatímco v dřívějších dobách se jednalo o služby, které krášlily vaše tělo spíše z povrchu, nové metody jdou více do hloubky. Přitom se nemusí jednat o invazivní zákroky, ale hloubkovou péči, u které budete relaxovat a zároveň odejdete ze salonu viditelně mladší, štíhlejší a bez známek celulitidy. Salony tak nabízejí řešení problémů nejen těm, jež nemají tolik času se o své tělo starat a např. neprovozují sporty, ale péče je účinná i v případech, kdy na daný problém už je potřeba i intenzivnější zákrok.

Jedním z takových problémů může být i celulitida. Nejedná se totiž o postižení kůže, jímž trpí silnější ženy, ale může se dotýkat i štíhlých postav. Tukové buňky, které se usadí v podkoží a tím pádem vytvoří i hrbolky tzv. pomerančové kůže, totiž zbytní a tento vzhled se pak neodstraní ani pravidelným sportováním. Totéž se ale může týkat i omlazení pleti. Se stárnutím toho sami moc neuděláte, ovšem hloubkovější metody vám pomohou přeci jen zbrzdit vliv času. Jaké metody vám při řešení těchto problémů mohou pomoci, to už se dozvíte v tomto článku.

Celulitida a nadváha

Oba tyto problémy mají na svědomí tukové buňky. V případě nadváhy se jedná o přebytečné usazování tuku v těle, které může být zapříčiněno pomalým metabolismem, nedostatečným pohybem nebo** špatnou životosprávou,** kdy např. jíte večer a vaše tělo nemá šanci tuky spálit, pokud jdete spát. Co se týká** celulitidy**, tak zde dochází již k trvalému usazení tukových buněk v podkoží a nelze je jen tak odstranit. Jaký je mezi těmito dvěma jevy rozdíl?

Možná jste si všimli, že některé štíhlé ženy mohou mít oproti silnějším daleko větší projevy celulitidy. Je to dáno estrogenem, ženským hormonem (takže proto muži celulitidou netrpí), který způsobuje zjemnění tkáně a tím pádem i její propustnost. V tomto důsledku se tuky snadněji dostanou do podkoží a zde zatvrdnou, takže je nelze odstranit běžným pohybem, dietou i jemnými masážemi. Naštěstí se ale využívá metod a přístrojů, které si poradí s tuky všeho druhu.

Odstranění celulitidy a nadváhy - Aerosonic

Přístroj Aerosonic pracuje s účinkem formování postavy. Tento systém využívá tří činností - přetlak, podtlak a ultrazvuk, které dohromady odstraňují tuky a mírní projevy celulitidy. Ošetření probíhá tak, že se masážní hlavicí masíruje vaše pokožka a v několika programech se kombinuje podtlak a přetlak, jimiž se likvidují tukové tkáně. Zároveň se využívá efektu ultrazvuku, který se dostane do podkoží, tam cíleně působí na tukové buňky, které zničí tak, že už se znovu neobnoví. Procedura tak pomáhá nejen trvale odstranit tukovou tkáň, ale rovněž urychluje metabolismus, okysličování těla a průtok lymfy. Tím se také prokrvuje a pročišťuje kůže, čímž se stává mladší, elastičtější, pevnější a zlepšuje se její barva.

Co se týká boji s tuky navíc, tak** Aerosonic** je pomáhá odstraňovat, čímž se dociluje i snížení hmotnosti, léčí se celulitida a tvaruje se postava na těžko formovatelných místech, což využijí i ti s nesouměrnou postavou. Zároveň se jedná i o rehabilitační proces, léčbu vad pojivových tkání nebo se eliminují otoky.

Lifting – Aerosonic

Protože už bylo nastíněno, jak přístroj funguje, tak lze odvodit, že blahodárné účinky má i na omlazení pleti. Ultrazvuk sám o sobě optimalizuje chemické procesy v buňkách, podporuje výměnu kolagenu a ovlivňuje tvoření nových buněk. Tím tak podporuje regeneraci pokožky, což nedovoluje tvorbě nových vrásek, protože to je efekt staré a nepružné kůže. Ultrazvukové vlnění samo o sobě mění prostupnost aktivních látek z kosmetických produktů, které tak pronikají hlouběji do pokožky. Opět se tu nacházíme ve fázi, že přístroj zpevňuje kůži, dává jí lepší tonus, vyhlazuje vrásky a mírní otoky, což vede k mladšímu vzhledu.

Omlazení - Galvanic Spa

Co vám vyhladí kůži? Žehlička. Samozřejmě myslíme tu kosmetickou.** Galvanická žehlička** totiž umí pleť nejen vyžehlit, ale pomocí své technologie vpraví do pokožky kosmetické přípravky mnohem intenzivněji, než kdybyste to dělali manuálně. Jak ošetření probíhá?

Jedná se o bezbolestnou metodu, jež se aplikuje na tvář a dekolt. Žehlička pak pracuje pomocí kladného a záporného galvanického proudu a dvou speciálních gelů. První z nich je bílý gel, který nejprve odstraní nečistoty z pórů a tím pádem se otevře prostor pro aplikaci kosmetického přípravku. Zároveň se pokožka uklidní. Tento gel obsahuje např. nechtík, mořskou chaluhu nebo extrakt z vanilky. Pak přichází na řadu modrý gel. Ten má terapeutický efekt, kdy pokožku regeneruje, podporuje tvorbu nových buněk a eliminuje vrásky. Vaše pleť se hydratuje do hloubky, protože speciální nástavec vmasírovává účinný gel do hloubky.

Galvanickou žehličku lze využít na všechny typy pleti, bez ohledu na věk i specifickou problematiku, jako je např. akné nebo ekzémy. Ošetření probíhá několik, protože se vaše pleť musí obnovit. To zpozorujete tak, že při prvních ošetřeních se z pokožky viditelně odstraňují nečistoty, které se dostanou na povrch. V dalších fázích je vaše pokožka čistší a svěžejší.

Služby kosmetických salonů mají nejen krášlící účinek, ale i relaxační efekt. Pocit, že se o vás někdo stará a vnímání účinku kosmetických přípravků vám navodí uvolňující pocity, při kterých se odbourá stres, napětí a nervozita. Proto si dopřejte tuto péči alespoň jednou za čas, abyste potěšili nejen svoji fyzickou, ale i psychickou stránku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22982 (zdravotnimagazin.cz#9966)


Přidat komentář