Lipomasáže Ostrava

Metod, které vám pomohou odstranit nadbytečné centimetry, ať už se jedná o přebytečný tuk nebo otoky, které způsobují např. dvojitou bradu, je mnoho. Abyste se v tom vyznali, tak vám představíme další z nich. Lipomasáž a liftmasáž.

Účinky masáží

Pokud se bavíme o terapeutických metodách, mezi něž lipomasáž patří, tak ty nejčastěji využívají i prvků masáže. Pak mají samozřejmě různě přidané vlivy na konkrétní problém, ale vcelku je masáž velmi vhodná k ošetření těla, protože podporuje krevní oběh. Pak, jak se tlakem působí na tělo, tak se může aktivovat další součást. Hnětením rukama se rozproudí lymfa, což je odpadní systém, který pročišťuje tělo. Nabízí se i likvidace tuků, které nevydrží účinky tlaku a odplaví se rovněž. Pokud se prokrvuje tkáň v obličeji, tak se zase aktivuje regenerace pleti, což působí proti stárnutí, ale i třeba různým kožním problémům či se eliminuje výskyt otoků. Záleží na specifičnosti problému.

Masáže mají ovšem velmi sofistikovaný systém a nelze jednoduchými pohyby vyléčit vše. Na každý problém existuje jiná metodika. Ta je pak podporována i přítomností přístroje, který účinek terapie zintenzivňuje.

Lipomasáže Ostrava

Lipomasáž je metodou, kterou bychom mohli nazvat procedurou 3. generace. Ta totiž je založena na principu neinvazivního zásahu, přičemž se ale velmi účinně bojuje proti danému problému. V praxi to znamená, že zatímco na klasické liposukci byste museli podstoupit zákrok, který vyžaduje anestezii (i částečnou), rekonvalescenci a zákrok také trochu bolí, protože vám minimálně po něm zůstanou vpichy nebo modřiny, tak zde se vám nabízí spíše terapie. Ale účinná. Vnějším působením přístroje LPG Cellu M6 Integral S se hloubkově působí do tkání, kde se odstraňují tuky, eliminuje se celulitida nebo se vypíná pleť. Jak je to možné a co všechno pomocí lipomasáže vyřešit?

Lipomasáže – výhody

Metoda je vhodná pro ty, kteří chtějí zhubnout, aniž by se trápili drastickými dietami anebo náročným sportem. Ta adjektiva jsou použita záměrně, protože určitá pestrost stravy a aktivní pohyb jsou velmi účinným doprovodným jevem lipomasážní kúry. Pamatujte, že i když vás nějaká kúra zbaví přebytečných kil, tak linii si stejně musíte udržovat sami a to jedině střídmou životosprávou. Pokud se vrátíme zpět k výhodám, tak je pravda, že když shodíte určité kilo navíc a více se vám aktivuje spalování, tak přístup k vašemu tělu se může změnit a vy sami přejdete na životosprávu. K tomu vám též pomůže lipomasáž.** Lipomasáž** není bolestivá, naopak, odpočinete si u ní. Centimetry ubývají postupně a vy nemusíte nosit speciální stahovací prádlo. Nejste omezeni nijak časově. Ani co se týká času nebo nutné rekonvalescence, žádná není třeba.

Lipomasáže – průběh

Lipomasáž je založena na systému, kdy se působí přístrojem na povrchu kůže. To vyvolává vzruchy uvnitř tukové tkáně, kdy se jednotlivé buňky tuku začnou štěpit a uvolňovat. Pak nic nebrání tomu, aby byly odvedeny odpadním systémem ven z těla. Tuková buňka se navíc zničí a už se neobnoví. Vy jen spokojeně ležíte a užíváte si relaxace.

Lipomasáže – účinek

Lipomasáž vás zbaví nadbytečných kil, eliminuje celulitidu, pomůže odstranit tuk v problematických partiích, kde vám ani sportem faldy nezmizí a zároveň se vypíná kůže, která je pevnější, elastičtější a vypadá mladší. Také se odlehčíte, protože vaše tělo se zbaví škodlivin, budete mít pocit, že vaše nohy jsou lehčí a že se vy vznášíte nad zemí.

Lipomasáže – výsledek

Procedura umožňuje jednak tvarovat postavu. To znamená, že se udělá korekce nerovností, kdy např. boky jsou výraznější než pas. Pak se nabízí celková redukce, pokud máte plnější tvary celkově a potřebujete se zbavit několika centimetrů. Takto lze ošetřovat oblast břicha, boků, stehen, hýždí, zad anebo rukou. Rovněž se zohledňují problematické partie žen a mužů, protože každé tělo je specifické. Zároveň se zbavíte pocitu těžkých nohou a bude se vám hned chodit lépe.

Liftmasáže Ostrava

Lifting se týká omlazení a i zde se rovněž bavíme o metodě neinvazivní. Opět zde odpadá proces, kdy budete nějak časově omezeni, budete pod narkózou nebo vás bude něco bolet. Aktivací buněk se také docílí toho, bay pracovaly aktivně a tím pádem bude vaše pleť hladká a pevná. Ošetření rovněž probíhá přístrojem LPG Cellu M6 Integral S, který má multifunkční využití, přičemž působí jen na danou oblast a tak, jak má.

Liftmasáže – výhody

Opět se zde nabízí zmínit, že vám nezbydou po proceduře otoky, podlitiny a jiné památky na proces, jako je tomu v případě invazivní metody. Tím, jak pokožka pomalu přijímá účinky přístroje, tak se také snadněji přizpůsobuje režimu a je pro ni přirozené fungovat více regenerujícím způsobem. Liftmasáž pleť zpevňuje, regeneruje anebo zbavuje otoků. To vše bez toho, aby ji kousek ubylo.

Liftmasáže – průběh

Liftmasáží se působí na kůži vašeho obličeje, kdy se jednak prokrvuje kůže, čímž dostává lepší barvu a zbavuje se zašedlosti. Rovněž se aktivují nové buňky, které nahrazují ty staré. Také se podporuje tvorba kolagenu, který je podstatný pro stále udržovaný vzhled pleti.

Liftmasáže – účinek

Díky liftmasáži je pleť mladší, vypnutější, jasnější, rozzářenější, pružnější se zdravější barvou a hlavně se zabraňuje novým vráskám a eliminují se ty staré.

Liftmasáže – výsledek

Metoda se může aplikovat jen kolem očí, kde se vyskytují často první vrásky, tzv. mimické. To pak platí i pro další oblasti, kde se vyskytují prvotní rýhy v obličeji jako je kolem úst nebo mezi obočím. Díky aplikaci se celkově eliminují vrásky a zabrání se tvorbě nových. Tomu pomáhá aktivace tvorby kolagenu, pomáhají se eliminovat otoky (váčky pod očima, druhá brada apod.), obnovuje se buněčná skladba, která je aktivnější než ta původní a rovněž se zde zohledňuje ošetření z hlediska ženské a mužské pleti.

Masáže – Ostrava

Klasické masáže bez pomoci přístroje vám rovněž mohou pomoci od problémů. Masáž jednak řeší fyzický problém, kdy se uvolňují svaly a klouby a rovněž se působí i na vnitřní orgány, pokud je to za pomocí horkých kamenů, které vám prohřívají pokožku. Specialitou je pak lymfodrenáž, kdy se aktivuje lymfatický systém a eliminuje se celulitida.

Naučte se relaxovat a nechte se hýčkat. Jestli tvrdě pracujete, tak si udělejte i čas na relaxační kúru, která vás nejen zkrášlí, ale nabudí i novou energií.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22968 (zdravotnimagazin.cz#9940)


Diskuze a zkušenosti

Irena | 02.02.2018 23:26
Kde vad v Ostravě najdu??


Přidat komentář