Lymfodrenáže a radiofrekvence - Moravský Krumlov

Těšíme se, až odhodíme vrstvy oblečení, budeme moci být jen v lehké halence, šortkách, sukni. Léto je příslibem hřejivých slunečních paprsků. Toto roční období je však také nemilosrdné v tom, že neschováme případné tukové špíčky, či celulitidu.

Můžeme držet s větším, či menším úspěchem dietu, můžeme cvičit, dřít v posilovně, na kole, a přesto se kýženého úspěchu, v podobě dlouhodobě snížené váhy, nebo odstranění pomerančové kůže, nemusíme dočkat. Celulitida, obávaný strašák dívek a žen, dokáže potrápit nejen boubelky, ale i štíhlounké dívky, ženy. Ne vždy je tak na vině případné dopřávání si laskomin a pochoutek nadmíru, či nedostatečný pohyb. To však neznamená, že je na čase se s pomerančovou kůží, která se tak ráda usidluje na stehnech, bocích, zadečku, pažích, smířit. I projevy celulitidy je možné s úspěchem minimalizovat. Pokud Vám nechybí touha po hladké pokožce, odhodlání a nějaký ten volný čas, pak se můžete svěřit do zkušených rukou kosmetičky.

Celulitida – vznik, projevy, možnosti

Již v úvodu jsme zmínili, že celulitida se vyhne málokteré dívce, ženě. Celulitida, jako taková, je způsobena nedostatečnou funkcí lymfatického systému, ale také nedostatečností metabolismu tuků. A pak je tu samozřejmě životní styl, způsob stravování, pohyb aj. Celulitida jen tak „najednou nevznikne, neobjeví se“. Postupně se usidluje v našem podkoží a „buduje si zázemí“. V rámci celulitidy je pak možné rozlišovat hned několik jejích stupňů. A vzhledem k tomu je také nutné přistupovat k léčení celulitidy u každé dívky, ženy, odlišně. Pokud Vám tedy například ve Vámi vybraném kosmetickém studiu „plošně“ nabídnou jednu metodu, je možná lepší se poohlédnout někde jinde.

Celulitida – lymfodrenáž, infrasauna, radiofrekvence

Profesionály v oboru naopak poznáte podle toho, že zhodnotí stupeň Vaší celulitidy a doporučí Vám tu pro Vás nejvhodnější metodu. V současné době se s úspěchem využívá lymfodrenáž (i se zábalem) – infrasauna (i se zábalem) – neinvazní liposukce radiofrekvencí.

Lymfodrenáže

Lymfatické masáže jsou využívány zejména kvůli tomu, že jsou schopny odbourávat celulitidu, protože působí na zbytnělé tuky. Stejně tak jsou ale doprovodnou procedurou neinvazivních liposukcí, protože dokážou vyvést odpad (a tedy i zničené tukové buňky) z těla ven. Jaký je princip?

Masáží lymfatických uzlin se uvolňuje cesta odpadnímu systému. Zároveň se ale tlakem vybízejí i zbytnělé tuky, které způsobují celulitidu, aby se uvolnily a byly odstraněny. Samotnou lymfodrenáží se pak vyloučí dané škodliviny. Je ale vhodné dodržovat několik pravidel. Tím nejdůležitějším je dostatečné pití tekutin (3 litry denně) během kúry, abyste měli čím vylučovat. Také se vyhněte kávě nebo soli, které vodu zadržují.

Infrasauna

V případě infrabodové sauny se můžete těšit na účinné odbourání tuku, zformování postavy, ale také na relaxaci unaveného svalstva. Objednáte-li se na infrausanu, pak Vás v kosmetickém studiu obléknou do speciálního obleku. Následně infračervené teplo, které generované sauna tímto oblekem ohřívá Vaši pokožku. Tím je zaručenost hloubkového pronikání do tkáně, jako například při působení slunečních paprsků, které také nepůsobí jen na povrch pokožky.

Významné účinky infrasauny

Kromě výše uvedených stěžejních účinků můžete očekávat celý komplex pozitivních vlivů. Díky infrasauně budete krásné nejen na těle, ale i pleť zaznamená významnou změnu. Nemusíte utrácet tisíce za drahou kosmetiku, pleťové krémy, séra, ampule. Po pravidelné návštěvě infrasauny bude Vaše pleť vyhlazená, mladší. Budete se cítit jako po liftingu. Připravte se na to, že se Vás Vaši známí budou ptát, zda jste nepodstoupila nějaký razantní chirurgický zákrok.

Tělesná i psychická schránka těla si užije

Díky infrasauně dojde k uvolnění šlach, vazivové tkáně. Postupně dojde k vytvarování tělesných kontur, k zeštíhlení. Během doby, kterou strávíte v kosmetickém studiu, si také odpočinete, osvěžíte celé Vaše tělo. Načerpání nových sil je v dnešní době pro každého z nás velmi důležité. Neustále pracovat do úmoru, pak pokračovat v povinnostech i doma, je možné jen po určitý čas. Jet „na plný plyn“ je možné na dobu určitou. Někomu to trvá týdny, jinému měsíce, či roky. Co je společné, je to, že vyhoření přijde, a to zaručeně. Chcete předejít vyhoření, problémům, které se pak mohou dotknout pracovního i osobního života? Pak myslete i na sebe a nechte se čas od času rozmazlit, a to třeba v kosmetickém studiu na infrasauně.

Infrasauna se zábalem – redukce váhy, celulitidy

Která z žen nebojuje s nějakým tím kilem navíc? I kilo, dvě navíc již pro nás mohou být nepříjemné, a to nejen z hlediska těsného oblečení, ale celkového komfortu. A což, když kil navíc je deset i více? A celulitida? Pokud se k vyšší váze ještě přidá ona, pak je pochopitelné, logické, že Vaším nejčastějším oblečením jsou dlouhé kalhoty, svetry, volné haleny. Není to však škoda? Vyzkoušíte-li infrasaunu společně se zábalem a vytrváte, pak můžete zaznamenat redukci váhy, a to včetně celulitidy. Proč tedy čekat a váhat, když se nabízí taková příležitost?

Radiofrekvence

Po kůži se Vám při této metodě přejíždí přístrojem, tentokrát radiofrekvenčním. Metoda je založena na principu zahřívání tkání, kdy se radiové vlny na frekvenci VKV rovněž dostávají pod kůži. Pouze ale do hloubky 2 cm, kdy je zajištěno, že nebudou zasaženy jiné tkáně a orgány. Vlny svým působením zde pak způsobují, že se v tukových buňkách zvyšuje teplota a dochází k propustnosti buněčné stěny. Tím se rozpustí tuk a vylévá se z buňky, která splaskne a začne se hojit. Odpadní tuky se opět následně vyloučí lymfatickým oběhovým systémem a rovněž se zde může využít metoda lymfodrenáže.

Zeštíhlující metody - účinky

Všechny zmíněné metody mají v první řadě jasný cíl - zatočit s tuky. V případě neinvazních obměn liposukce se jedná o tuky jako takové, lymfodrenáže jsou zacíleny na trvale usazené tuky, které nelze jen tak odstranit cvičením. Dané metody mají i jiné výhody. Díky rozproudění dějů v podkoží se Vám prokrví i pokožka a ta má pak ve výsledku lepší barvu, je pružnější, hladší. Rovněž se Vám zlepší metabolismus nebo se zbavíte otoků. Samozřejmě Vám ubudou centimetry a kilogramy, nebo se eliminuje celulitida. Nutno ale dodat, že musíte dodržovat určitou životosprávu, protože dobrému chování ke svému tělu Vás nenaučí žádná metoda, tuto cestu musíte najít sami.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22994 (zdravotnimagazin.cz#9995)


Přidat komentář