Lymfodrenáže a relaxační masáže - Praha

Když nadchází sezóna tepla, tak je třeba si zlepšit kondici. K tomu vám mohou pomoci masáže, které vás nejen zeštíhlí, ale prohnětou vám svaly tak, že budete pohyblivější, což vám zlepší i zdraví. Poznejte některé procedury zblízka.

Masáže - Praha

Masáže jsou sice určeny pro úlevu těla, kdy se vám promasírují svaly a spraví klouby, což vede k regeneraci, relaxaci a získání nové energie. Masáže mohou mít ovšem i hlubší účinek. Když se speciálně cílí na určitá místa, používají se speciální doteky a využívá se různých doprovodných prostředků, tak se vám může ulevit nejen od zdravotních problémů, ale aktivují se i vnitřní orgány ke správné aktivitě. Masáž vám tudíž pomůže hlouběji než po povrchu, což si spousta lidí i myslí. Využijte profesionální péče, která vám dokáže pomoci od problémů dlouhodobě.

Lymfodrenáže a relaxační masáže - Praha

Mít ve své rodině maséra či fyzioterapeuta by si přál jistě každý z nás, neboť nám to ušetří nejen spoustu času a problémů, ale především peněz. Ti z nás, kteří takové štěstí nemají a bydlí kupříkladu v Praze či v okolí, se mohou s důvěrou obrátit na paní Marcelu Wienerovou. Paní Marcela Wienerová pracuje efektivně, profesionálně vždy s ohledem na indiviuální potřeby každého klienta. A s čím Vám může pomoci? Obrátit se ni můžete se vším, co se týká masáží, terapie Reiki a kosmetických služeb. Specializuje se na relaxační, thajské masáže nohou, masáže pro těhotné nebo manuální lymfodrenáže. Dále Vám pak paní Wienerová pomůže s odbouráním stresu a psychických potíží v životě pomocí terapie Reiki a automatické kresby. Chcete-li paní Wienerovou oslovit ohledně objednání na kteroukoliv službu nebo kterou poskytuje nebo v rámci dárkového poukazu, můžete tak učinit telefonicky na čísle +420 775 287 721.Lymfodrenáže a rehabilitační masáže - Praha

Více informací o Lymfodrenážích a rehabilitačních masážích v Praze naleznete na http://www.masaze-kosmetika.net/

Účinky masáží - Praha

Jak již bylo nadneseno, masáže jsou procedurami, které vám dokáží uvolnit tělo, ale mají i hlubší účinek. Pokud se využije metoda, která je speciálně zacílena na daný problém, tak se vám dlouhodobě může vyřešit obtíž, která vás dlouho svazuje. Vezměme si jeden z nejčastějších případů, kdy lidé chodí na masáže – bolesti zad. Když máte statické zaměstnání, při kterém sedíte, ale i stojíte, tak vás bolí záda. V tomto důsledku se pak různě kroutíte a snažíte se tzv. napravit. Jedná se ale o krátkodobý efekt, kdy se vám dané potíže navíc prohlubují. Správnou regenerací a terapií lze odblokovat problémy trvale a vy budete mít nejen skvělý pocit, ale i vaše tělo se nebude deformovat zevnitř. Masáže samotné mají ale dalekosáhlejší účinky, proto si některé z nich blíže představíme.

Kosmetika

U paní Marcely Wienerové doporučujeme využít i kosmetické služby. I když máte pleť dle Vašich představ, je dobré vhodné zařadit i občasnou návštěvou kosmetiky, což Vám zaručí krásný a mladistvý věk i ve vyšším věku. Zajít si na ni také můžete, pokud nemáte tolik času kolik by jste chtěly věnovat péčí o pleť či se spíše spolehnete na odborníka. Využít můžete kompletní úpravu obočí včetně barvení, nebo vyzkoušet dnes hodně žádanou ultrazvukovou špachtli, která pokožku dokonale vyčistí.

Masáže pro nastávající maminky a maminky po porodu

Zejména nastávající maminky mohou mít s bolestmi zad potíže, nebo se snadno dostanou do stresové situace. Hlavně pro ně vřele doporučujeme zajít si na speciální těhotenskou masáž, která má skvělý vliv jak na zdravotní, tak i psychický stav. Masáž se provádí v takových polohách, kde se bere v potaz rostoucí bříško maminky a zároveň se tato partie nemasíruje.

Relaxační masáž

Pokud chcete někomu udělat radost zážitkovým dárkem, nebo i Vy sami jste chcete dobít baterky a jen tak relaxovat, určitě doporučujeme zajít si na tuto masáž. Při relaxační masáži se používají vonné oleje, což navodí celkovou harmonii a mysl se uvolní. Je výborná pro celkovou regeneraci těla a odstranění stresu.

Terapie Reiki

Paní Wienerová kromě kosmetiky a masážím poskytuje také terapii Reiki. Jedná se o léčbu pomocí energie, harmonizaci čaker a napomáhá k vnitřnímu klidu. Terapie probíhá tak, že klient leží a terapeut postupně přikládá ruce na jednotlivá místa na těle, a tím zbavuje nejen tělo toxinů, ale napomáhá tělu vrátit jeho přirozenou rovnováhu. Terapie Reiki je dále vhodná pro níže uvedené potíže.

  • vyčerpání, únava, podrážděnost, psychické problémy

  • léčení problémů, které pramení z hluboké minulosti

  • odstraňování zlozvyků a traumat

  • zbavení těla od toxinů

  • ulevení od akutní bolesti

  • obnovení přirozených uzdravovacích procesů

  • zlepšení soustředění a koncentrace

  • navození hluboké relaxace

  • napomáhání lepšímu spánku

Lymfatické masáže - Praha

Lymfatické masáže jsou hlavně zaměřené na problémy s celulitidou, ale slouží i jako detoxikační kúra. Při masáží se vám totiž uvolňují lymfatické uzliny aktivuje se odpadní systém, což pomáhá větší očistě vnitřního prostředí těla. Jak masáž funguje?

Masérka vám speciálními rytmickými tlaky působí na pokožku, kdy se nejprve odstraní zbytnělé tuky, které se uvolní z podkoží. Tyto tuky právě způsobují celulitidu, protože prostupují do podkoží a odtud se špatně odstraňují třeba i sportem. Následně se tuky, ale i odpadní látky vedou lymfatickým systémem ven z těla. V důsledku masáže se vám jednak zrychlí metabolismus, zlepší se vzhled vaší pokožky a samozřejmě se odbourá celulitida a celkově se odlehčíte.

Lymfatické masáže – co dodržovat

Protože se pracuje s odpadním systémem, kdy se pomocí tekutin odvádí škodliviny ven z těla, tak je třeba hlavně pít dostatek vody. Alespoň 3 litry denně před kúrou, během ní a i po ní vám zajistí, že se snadněji zbavíte tuků a toxinů. Rovněž je dobré vyhnout se kávě nebo soli, které vodu zadržují. Není také od věci, dodržovat určitou životosprávu, protože jedině i vlastním úsilím uvidíte nějaký efekt.

Lymfatické masáže – kontraindikace

Existují určité stavy, kdy byste neměli podstoupit lymfodrenáž. Jedná se o obtíže v oblasti břicha, nádory, akutní bakteriální infekce, žilní záněty, otoky od ledvin nebo jater, šedý zákal a potíže se srdcem. Každopádně vždy zkonzultujte svůj zdravotní stav s terapeutem.

Rehabilitační masáže - Praha

Jestliže Vás trápí bolesti hlavy, šíje či zad, jsou pro Vás ideální rehabilitační masáže, které napomáhají k uvolnění ztuhlého svalstva a zmírňují křeče. Rehabilitační masáže Vám pomohou také, pokud se zrovna nacházíte ve stresovém období a jste často unavení, a to po fyzické i psychické stránce. Rehabilitační masáže provází spíše jemné hnětení, které danou oblast dokonale uvolní a prokrví. Nejsou vhodné, pokud právě trpíte virózou, máte horečky apod. Dále nejsou tyto masáže doporučovány při akutních onemocněních kůže.Lymfodrenáže a rehabilitační masáže - Praha

Sportovní a regenerační masáže - Praha

Jak název napovídá, tyto procedury jsou vhodné hlavně pro aktivní sportovce, jejichž tělo je namáháno. To se ovšem může stát i při rekreačním posilování, kdy ja pak zapotřebí tělo skutečně dobře promasírovat, aby se odstranilo namožení a bolesti. Masáže mají navíc i ten účinek, že vám pomohou v případě před fyzickou zátěží. Pokud se totiž promasíruje tělo před aktivitou, tak se eliminuje riziko namožení, jelikož je tělo na zátěž lépe připraveno. To platí hlavně pro sportovní masáž, co ale ta regenerační?

Regenerační masáž není až tak intenzivní a hodí se spíše do oblasti, kde se zlepšuje fyzička. Jako velmi účinná metoda je využívána v případě, když jste třeba dlouhodobě nemocní a upoutání na lůžko. Poté je třeba tělo znovu rozhýbat a zvyknout si na každodenní zátěž, což může být jen chůze. Svaly jsou určitým opěrným systémem, díky kterému jsme schopni se hýbat, a proto je třeba je dostávat do formy a aktivovat je, pokud na to samy zprvu nestačí.

Oba typy masáží pomáhají také lepšímu prokrvení těla, jsou dobré jako prevence pohybových a chřipkových onemocnění a navíc vás nabudí novou energií a sílou.

Sportovní a regenerační masáže – kontraindikace

Pokud máte akutní zranění pohybového aparátu, záněty svalů, bakteriální onemocnění kůže, vysoké teploty, nádory nebo poruchy krevního oběhu, tak v těchto fázích se masáže nedoporučují.

Masáže lávovými kameny - Praha

Máte problém s tím, že se občas cítíte divně a tento pocit vám jde z vnitřku těla? Pokud cítíte tyto těžkosti, zkuste si nechat tělo prohřát lávovými kameny. Jejich účinek je blahodárný nejen na povrch těla, ale i vnitřní prostředí organismu. Jak proces funguje?

Lávové kameny jsou nahřáté kolem 40 °C. Ty jsou pak pokládány na vaši kůži, kdy vnímáte teplo a také vibrace, jež kameny vysílají. V tomto důsledku se pak vysílání účinku dostává hlouběji do těla, kde se harmonizují energetické cesty a stimulují se dané orgány. Celá terapie je velmi příjemná a uvolňující, protože vnímáte teplo a připadáte si jako v jiném koutu světa.

Masáže lávovými kameny – kontraindikace

Pokud jste žena těhotná nebo člověk se záněty kůže, problémy s žílami, nezhojenými ranami, kloub nebo vysokým krevním tlakem, tak se pro vás tato procedura nedoporučuje.

Proč chodit na masáže?

Masáže jsou prevencí a také léčbou před různými potížemi. Jedná se samozřejmě o komplikace v oblasti pohybového aparátu, ale jak vidíte, využití je širší. Masáže se hodí pro velmi zaměstnané lidi, kteří nemají jinak šanci své tělo trénovat sportem anebo jen potřebují uvolnit. Pak se samozřejmě nabízí i ta varianta, že ne každý je milovníkem sportu a tato cesta je i tak velmi účinná ke zlepšení vzhledu a fyzické kondice. Masáže mají hlavně relaxační účinek, takže pokud vnímáte stres, je lepší si udělat jednou za čas chvíli na masážní služby. Tím načerpáte více sil a budete snadněji řešit různé starosti každodenního života.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22997 (zdravotnimagazin.cz#10000)


Přidat komentář