Manuální lymfodrenáž a estetické formovaní postavy Praha

Užívat si slast a hýčkání. S tím si většina z nás spojuje masáže. Ovšem jejich účinky jsou blahodárné i na naše zdraví. Čím nám mohou prospět masáže a která pro vás bude ta nejlepší?

Mnozí lidé se bojí vyzkoušet masáž hned z několika důvodů. Často se stydí. Nebo netuší, jakou proceduru si mají vybrat. Také si nevědí rady, komu se svěřit. Pokud se řadíte do některé skupiny, nezoufejte, v následujících řádcích vám poradíme. Přední je první krok k masérovi. Vybírejte takového, na něhož máte dobré reference. Může jít o přátele, ale také o doporučení na internetu. S tímto krokem máte většinu starostí za sebou, protože správný masér vám pomůže najít tu nejlepší metodu pro vaše obtíže. Stud samotný můžete také hodit za hlavu, protože masér je profesionál. Abyste ale nešli na masáž poprvé zcela nepřipravení, máme pro vás několik tipů a charakteristik jednotlivých masáží.

Manuální lymfodrenáž Praha (manuální lymfatická masáž)

Máte problémy s celulitidou? Pak manuální lymfodrenáž je tou nejlepší procedurou. Jde o ruční masáž postižených míst jako jsou stehna, zadek, boky a bříško, v některých případech může jít i o ruce. Jak masáž probíhá? Pomocí masérské techniky se rozproudí lymfa a odbourají se zbytnělé tukové buňky, které jsou pod kůží uložené po dlouhou dobu. Někdy na ně nezabírá ani cvičení, protože jsou ztvrdlé, což způsobuje právě ony nepěkné ďolíčky. Speciální technika vás jich ale může zbavit. Po proceduře pak musíte hodně pít, abyste tyto tuky vyloučili.

Terapeutická hloubková masáž Praha

Jedná se o silnější masáž, která se zaměřuje na problém, který vás tíží. Nejde o klasickou komplexní masáž, terapeut se zaměřuje na místo, které vás skutečně bolí a promasírovává tak dlouho, dokud se vám neuleví. Při terapii se mohou užívat baňky, Breussova metoda nebo reflexoterapie.

Hloubková masáž krku Praha

Bolí vás často záda, ale také hlava? Může to být od krční páteře. Ta je zdrojem mnoha bolestí, které vedou po její přímce nejen nahoru, ale i dolů, takže právě časté bolesti hlavy mohou mít kořeny v této oblasti. Masáž krku je v dnešní době velmi oblíbená, protože krční páteř lidé namáhají při sedavém zaměstnání. Pokud patříte mezi ně, zkuste se objednat na tuto proceduru. Někdy se terapeut nemusí dotknout ani hlavy, či celé plochy zad. Jen krční páteř stačí promasírovat.

Trigger Point Praha

Při této metodě se působí na tzv. spoušťové body. Oč se jedná? Tato místa způsobující značnou bolest v jiných částech těla (bolest ramene, loktu, hlavy, kolen, brnění prstů rukou i nohou atd.), aniž by byly samy přímo v centru bolesti. Bolest od blokací těchto bodů může totiž vystřelovat právě do míst, která vás bolí. Terapeut je ale promasíruje, uvolní bolest a napětí a vám se tak uleví.

Klasická masáž Praha

Při klasické masáži se terapeut věnuje nejčastěji celé ploše zad. Samozřejmě i při této terapii přihlíží k vašim obtížím a dle potřeby může přejít i k jiné metodice, aby se vám ulevilo. Pokud ale nemáte se zády větší problémy a jen se chcete uvolnit, stačí si zajít právě na klasickou masáž.

Zdravotní těhotenská masáž Praha

Těhotné ženy ví, jak bolí nejen záda, ale někdy i oteklé nohy. Ulevit vám může též masér, ovšem je zapotřebí najít odborníka, který má osvědčení a akreditaci, aby vám skutečně pomohl. Pak není strach na místě a oceníte úlevu od bolesti více než jiní klienti maséra.

Kineziotaping Praha

Nejspíše jste zaregistrovali „tejpování“. K čemu ale slouží ty barevné pásky, jimiž jsou nejen sportovci obmotaní na celém těle? Je to zvláštní, ale na páskách jsou malé úpony, které stabilizují svalstvo. Při běhání jsou tak více chráněné například vaše klouby nebo pokud máte zánět šlach na ruce od psaní od počítače, kineziotaping také pomůže. Dokonce i těhotné ženy, které cvičí, uvítají, že pásky vytvoří podporu pro jejich nenarozený plod. Je ale potřeba vědět, jak s pásky pracovat, proto je dobré obrátit se na odborníka, aby vám ukázal, jak bude mít pomůcka efekt.

Estetické formování postavy Praha

Opět zde oceníte sílu rukou, které tlakem doslova vyženou tukové buňky z vašeho těla. Navíc se prokrví tkáň a odstraní se odumřelé buňky, takže vaše pokožka omládne, vypne se a bude svěží. Formování postavy se týká nejen problematických partií. Pokud vás trápí druhá brada, i ta se dá odstranit pomocí masáže.

Anticelulitidová masáž Praha

Zde se v podstatě jedná o obdobu lymfodrenáže, celá terapie se ale ještě podpoří ozónovým zábalem, který uvolní tukové buňky. Díky tomu se zlepší podkožní metabolismus, kdy vaše tělo pak lépe zpracovává potravu a a zrychlí se i krevní oběh, kdy se pak odvádí toxické látky z těla.

Rituál pěti elementů Praha

Zde se harmonizuje celé tělo ve všech jeho vrstvách. Masáž se zaměřuje na každou jeho část a tím se harmonizují jednotlivé oblasti. I když jste před tím měly organismus v nerovnováze, masáž tělo zklidní, uvolní jednotlivé hmaty a nejen pohladí vaši kůži, ale zklidní i mysl.

Masáž lávovými kameny Praha

Kdo nemá rád mechanické masáže, ocení pocit působení nahřátých kamenů. Ty vám masér zvolna pokládá na kůži a jejich teplo se postupně dostane až do spodních vrstev kůže, kde působí na tkáně a silně je harmonizuje. Dokáže odbourat i stresy, které na vás působily i velmi dlouhou dobu.

Havajská masáž Praha

Relaxační havajská masáž, které se také říká Lomi Lomi. Zde masér používá houpavé pohyby a kromě dlaní i lokty, takže máte pocit, že vás opečovává více párů rukou. Je to velmi příjemné a relaxační, protože máte pocit, že jste na havajských ostrovech.

Relaxační aroma masáž Praha

Vůně, která se line místností, ve které jste masírování, má pozitivní účinek na vaši mysl a to se odrazí na prožitku z masáže. Olejíčky s přírodními složkami navíc mají účinky, které také pomáhají od potíží (máta uleví od bolesti, zázvor povzbudí, skořice ničí celulitidu atd.)

Antistresová masáž hlavy Praha

Znáte ten pocit, kdy se cítíte na konci sil? Kde se držíte? Pokud se chytáte za hlavu, vězte, že tento reflex není náhodný. Právě stres se hromadí v hlavě, odkud se špatně dostává. I proto vás tak často bolí hlava, protože ze starostí, přepracovanosti nebo únavy je toho na tuto část hodně. Promasírování kolem očí, na temeni nebo spánků vás ale dokáže zklidnit lépe než léky.

Medová detoxikační masáž Praha

Med pomáhá nejen zevnitř, ale i zvenčí. Při masírování se totiž med dostává do pokožky a jednotlivými tlaky se také vytlačuje zpět ven. S sebou si nese škodliviny, které se nám pod kůží usadily a kterých je třeba se zbavit. Celý proces je navíc provázen vůní a po masáži máte pleť jako miminko.

Čokoladová masáž Praha

Pokud milujete čokoládu, není co řešit. Její vůně pro vás bude relaxem od prvního doteku. Čokoláda má navíc detoxikační účinky a dokáže omlazovat pleť. Proto se používá nejen při masážích, ale i následných zábalech, po kterých je kůže hladší a svěží.

Celotělové peelingové masáže Praha

Pokud se cítíte unavení a bolaví, zkuste peeling. Hrubší částečky v něm obsažené prokrví pokožku, která hned ožije. Nejen, že bude krásnější, ale zrychlení průtoku krve vlije novou energii do žil i vám.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id31790 (ck#586)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 06.06.2016 15:52
S masáží jsem byla velmi spokojena, skvělá domluva.


Přidat komentář