Mobilní masáže Uherské Hradiště, Brno a okolí

Mobilní masáže jsou trendem dnešní doby. Nemusíte již docházet do masérských salonů, ale počkáte, až k vám masér dorazí a užijete si perfektní masáž přímo v prostředí, které dobře znáte.

Masáž je nejen uvolnění svalů, ale také napětí v těle, stresu a uvedené do oázy klidu. Je to geniální prostředek k odplavení všech neduhů a uvolnění se. Je skvělé, že masáže jsou a čím dál více pro dnešní lidi, žijící v tomto momentu důležitější. Stresory a nápor na lidskou psychiku je čím dál silnější, masáž je tak možnost, jak se uvolnit, uklidnit a znovu načerpat novou sílu k překonávání běžných překážek v životě.

Co je mobilní masáž

Pokud nejste zběhlí a neorientujete se v nabídce různých služeb, pak se možná stydíte zeptat, co je to ta mobilní masáž. Jedná se o mobilní masážní studio, tedy maséra, který k vám přijede namísto, abyste nemuseli vy někam docházet. Masér provozující mobilní masáže má s sebou nejen potřebné náležitosti, jako oleje, ale i masérské skládací lehátko. Díky tomu tak může masáže provádět vskutku kdekoli.

Mobilní masáže

A aby požitek z masáže byl ten nejlepší, je vhodné provádět masáže v domácím prostředí, kde se klient dobře cítí a uvolní. Ne snad, že by masér neměl svůj vlastní salon, prostor, kde vykonává masáže, ale proto, že je to mnohem lepší vůči samotnému klientovi.

Samé pro mobilní masáž

Navíc je vždy nejlepší, pokud se masírovaný před masáží osprchuje a lépe se vstřebává olej a celkově je masáž příjemnější. Následně po masáži by měl masírovaný vždy odpočívat celý den a nijak se fyzicky neunavovat. A to je tedy jistě nejlepší, pokud je masáž provedena doma, a klient na masáži nemusí nikam odcházet, odjíždět. Prostě si jen lehne, a bude v klidu odpočívat, regenerovat svalstvo a užívat si chvilky klidu. To je další důvod, proč jsou mobilní masáže skutečným hitem a potřebné.

O masážích

Masáže jsou prováděny snad odpradávna. Lidé nalezli tuto skvělou rozkoš a praktikovali ji po dlouhá staletí. Na světě se také objevilo několik technik a druhů masáží, jak klasické, ale přímo určené na danou oblast těla, mnohdy i zdravotní masáže určené na daný problém a tak dále. Masáží je celá řada a kdo jednou vyzkoušel kvalitní, nefalšovanou dobrou masáž, pak jistě chce i další. Na chvíli se uvolnit a nechat se rozmazlovat je snem mnohých, u masáže máte tento sen splněný.

Oblíbené masážní metody

Masážní baňky

Kdo vyzkoušel jednou baňky, byl sice poset mírnými modřinkami, jakoby puberťáckými „cucfleky“, nicméně jde o techniku známou snad od starověku. Používá se na odstraňování neskutečných bolestí, zejména v oblasti zad, páteře, a celkově pohybového aparátu, ale pomáhá i proti bolestem hlavy. Účinek baňkování je hned trojí, tedy jak mechanický, kdy se pokožka, tělo prokrví, další je reflexní, kdy má baňkování vliv na vnitřní orgány a ten poslední je stimulace lymfatického systému. Baňkování obvykle trvá hodinu a velice uleví ztuhlým svalům zádovým.

Klasická masáž

Nejrozšířenější masáží je samozřejmě klasická masáž, která je nejen jakýmsi základem, ale také skvělou technikou pro uvolnění a odstranění bolestí, stresu i napětí. Snad každý masér začínal právě na učení se klasické masáži. Klasická masáž je perfektní technikou pro uvolnění nebo také dobrou terapií proti celulitidě, ale i jiným neduhům pokožky. Pravidelně prováděná klasická masáž nejen že stimuluje krevní a lymfatický oběh, ale i uvolňuje napětí, stres, zbavuje tělo bolestí hlavy, a jak už bylo řečeno, pravidelné provádění zlepšují kvalitu pokožky, je sametově hebká, ale pevná, jednotně barevná, bez nějakých vad a celulitidy. Na klasickou masáž by měli všichni dospělí docházet pravidelně. Či vlastně nemusí, stačí, když si objednají mobilní masáž až do domu.

Thajská masáže

V nedávných letech se stala velice vyhledávanou a oblíbenou tak zvaná thajská masáž, což je vynikající masáž pro pohybový aparát, zahrnující prvky akupresury a protažení se. Klasická thajská masáž se obvykle neprovádí s olejem, ale spíše opravdu jako cvičení na podložce na zemi, kdy je nutné, aby masírovaný byl oděn v příjemném bavlněném oblečení, nejlépe něco na způsob teplákové soupravy, či pyžama. Ideální jsou pak třeba populární legíny a bavlněné tričko. Někdy bývá thajská masáž nazývána jako jóga pro líné, protože v sobě pojí právě i prvky jógy, ale cvičení neprovádí sám masírovaný, ale jeho masér. Rozhodně stojí za vyzkoušení.

Thajská olejová masáž

Thajská masáž se provádí také s olejem na klasickém masérském stole, lehátku. U některých olejových masáží můžeme použít horké bylinné váčky, ty jsou naprosto famózní při akutní ztuhlosti svalstva, také hodně pomáhají při nesnesitelných migrénách, stresu, úzkosti, ale i běžné bolesti kloubů, svalů a pohybového aparátu obecně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23308 (zdravotnimagazin.cz#10481)


Přidat komentář