Orientální péče

Pravidelný peeling pleti je pro asijské ženy samozřejmostí. Tříminutová kúra ze zralé rozmixovaní papáji a dvou lžic šlehačky vaši pleť uvolní a zbaví ji odumřelých částeček kůže.

Pevná a krásná pleť krasavic z orientu

 • Ovocný koktejl

  Pleťová maska z vymačkaného manga či melounu vykouzlí během čtvrthodinky jasnou a sametově jemnou pleť.

   

 • Papájový peeling

  Pravidelný peeling pleti je pro asijské ženy samozřejmostí. Tříminutová kúra ze zralé rozmixovaní papáji a dvou lžic šlehačky vaši pleť uvolní a zbaví ji odumřelých částeček kůže.

   

 • Medová síla

  Popraskané rty budou vypadat opět krásně pomocí trošky medu. Směs z medu a tvarohu se dá výborně využít jako maska na rty. Stačí, když ji necháte působit 10 minut.

   

 • Čaj, který zpevňuje

  Uvařte silný zelený čaj a poté ho dejte zmrazit na kostky. Ráno si vyčistěte pleť a kostkami čajového ledu po ní projíždějte. Je to sice studený, ale účinný typ z Číny.

   

Dotek až z orientu

 • Zjemňující peeling

  Jemnou pleť budete mít, když si při sprchování do pokožky vmasírujete sezamový olej. Poté ho vysušte tělovým peelingem a důkladně osprchujte.

   

 • Nápoj proti stárnutí

  Asiatky nemají jemnou a mladou pleť jen tak od přířody. Denně totiž pijí zelený čaj, který zpomaluje stárnutí. Jako nápoj krásy je také znám hrnek mléka s lžičkou sójového oleje a lžičkou medu.

   

Dopřejte si jak orientální krasavice

 • Mořská sůl na bříško

  Když budete bříško 2x týdně masírovat hrstí mořské soli a pár kapkami olivového oleje, bude krásně hladké.

   

 • Na vyrážky jedině sóju

  Máte-li nečistoty v dekoltu, lehce se jich zbavíte pomocí této masky: smíchejte 2 lžíce sójové celozrnné mouky s růžovou vodou. Masku naneste na pokožku a nechte 10 minut působit.

   

 • Bahno zlepšuje pokožku

  Léčivé mořské bahno pomáhá hned trojnásobně. Čistí pokožku, vyhlazuje ji a dokonce odstraňuje nečistoty. Použijte ho jako masku na postižené oblasti těla.

   

Vyzkoušejte - Asijskou květinovou koupel

Požitkem pro všechny smysly je asijská květinová koupel. Je to velmi jednoduché. Do lázně přidejte hrnek šlehačky, několik polévkových lžic medu a čerstvé květy nebo jen lístky květů. Uvidíte, jak koupel vaši pokožku jemně ošetří.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21767 (zdravotnimagazin.cz#5370)


Přidat komentář