Osobní a akční koučink Liberec

Dnešní moderní doba nám dovoluje mnohé, ale také nás vystavuje silnému náporu na psychiku. Je tak nutné věnovat se regeneraci své duše a chránit si toto vnitřní zdraví, aby se to neprojevovalo dále negativně.

Koučink

Jestliže chcete v životě něco změnit, ale nevíte přesně, co by to mělo být a jak? Pak je pro Vás koučink příležitost, jak to zjistit. Víte-li co chcete změnit, ale nejste si jistí jak, pak je kouč připraven Vám pokládat otázky tak, aby jste své odpovědi a nová řešení pro jednotlivé životní situace našli sami. Dříve než se pustíte do koučinku je nutné znát své slabé stránky, zjistit, kde máte rezervy a kde potenciál. Je těžké pustit se do nějaké cesty, když nevíte, kde má počátek a konec. Každý člověk je jedinečný a má k dispozici všechny zdroje, které potřebuje k naplnění svého potenciálu. Koučování je způsob, jak si usnadnit život a dojít do cíle rychleji a jednodušší cestou. Základem je víra, že každý z nás má obrovské možnosti, které plně nevyužívá, z různých důvodů, nebo si je blokuje.

Profesionální kouč

Profesionální kouč slouží jako průvodce při bádání ve Vaší vnitřní krajině a expert na proces vnitřní tvořivé práce, který Vám může pomoci tyto zdroje objevit a uvolnit. Koučinkem pomáhá jednotlivcům i týmům dosahovat efektivnějších pracovních postupů a vyšších výkonů. V průběhu koučování nacházíte své silné stránky a překonáváte bariéry především ve způsobu myšlení a chování. Koučink je velmi účinná metoda, jak si utřídit myšlenky, přijít na nové možnosti, zorientovat se lépe v jednotlivých oblastech nebo tématech svého života.

Kouč je Vaším osobním průvodcem na cestě vašeho rozvoje. Spolu budete objevovat, co je pro Vás opravdu v životě důležité a Vaše přání, abyste své vize naformulovali do realistických cílů. Vytvoříte si společně plán, jak těchto cílů dosáhnout. Budete pracovat na nalezení a odstranění překážek a vnitřních bariér, které Vám doposud brání vykročit vpřed.

Osobní koučink

Psychoterapie je poněkud nepříliš oblíbený název, raději tak můžeme hovořit o osobním koučinku, což samo o sobě znamená, že lidé jsou v pořádku, nejsou nemocní, ale jen potřebují postrčit, pomoci na správnou cestu, aby ze svého života vytěžili maximum. Ne každý to umí, a pokud Vás někdo povzbudí při Vaší práci, jistě máte hned lepší pocit, že má práce i život smysl, najednou se cítíte důležití, potřební a šťastní, nabití energií, což se projevuje i v dalších krocích. Činnost osobního kouče je tak důležitá pro osobní rozvoj, pro lepší psychiku a uvědomění si sama sebe, ale i celkově pro lepší pohled na svět.

Akční koučink

Akční koučink je využitelný v každodenním životě člověka a každé jeho oblasti. Jedná se o koučink dílčích dilemat, tzn., že se věnujete jednomu problému, který si sami stanovíte. Cílem je nalezení myšlenky nebo nového nápadu, který Vám pomůže v efektivním řešení problému, dilematu.

Každý dnes potřebuje koučink

Tím není myšleno nic špatného, ale pokud člověk žije v dnešním civilizovaném světě, obklopen moderní technikou a vším tím, čemu je dnes člověk vystaven, většinou i mnoha kybernetickým útokům, nebo přímým útokům, pak musí svoji duši nějak regenerovat. Bohužel ne každý to dělá, z čehož plyne pak zatrpklost, hněv, nervozita, hádky a tak dále a tak dále. Pravidelná návštěva osobního kouče může vše dost výrazně změnit. Techniky, které koučové používají, jsou moderní a účinné. Díky ním tak se člověk následně cítí lépe, má více sil a radost ze života. A to je nadmíru důležité.

Jak získat radost ze života

Říkáte si, že Vás práce nebaví, hledáte důvody, jak se jí vyhnout, nebo do ní nechcete chodit kvůli nepříliš dobrému kolektivu a v jednom kuse jste nemocní, pořád Vás něco bolí, není Vám dobře a tak dále? Máte pocit, že jenom přežíváte, čekáte na druhý den, nic Vás nebaví, nic Vás nezajímá? Pak jste ideálním příkladem toho, kam to všechno může dospět.

Cítíte-li se tak, pak by jste co možná nejdříve měli kontaktovat u profesionálního kouče , aby Vám pomohl najít ten pravý smysl života, chuť do práce, odvahu udělat životní změnu a tak dále. Nic není ztraceno, ale je potřeba začít co nejdříve, aby výsledek byl znát rychle a značně. Pokud tak hledáte radost ze života a sami v tom tápete, svěřte se do rukou odborníků. Ihned po první hodině se budete cítit mnohem lépe, a najednou i všechno bude mnohem lepší, než se původně zdálo. Rozhodně to stojí za to zkusit to.

Anonymita

Nemusíte se obávat toho, že jakmile navštívíte odbornou poradnu, ihned o Vás budou kolovat řeči po městě, nebo Vaší obci. Pokud to sami neřeknete, nemusí se o tom nikdo dozvědět. Kouč sizakládá na důvěryhodnosti a zaručeně nebude Vaše problémy vykřikovat do světa. Na to se můžete spolehnout a pokud nechcete, aby se o Vás vědělo, že navštěvujete odbornou poradnu, pak je nejlepší možností obrátit na ní. Zná a ví, jak se věci mají a ráda i diskrétně vyslechne Vaše problémy a nasměruje Vás tak, aby se ve Vašem životě vše zlepšilo, posunulo k lepšímu. Údaje o klientech nejsou nikde evidovány veřejně, ani zdravotními pojišťovnami, takže nikdo se po Vás nebude pídit, vše zůstává skryto u profesionálního kouče.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23312 (zdravotnimagazin.cz#10485)


Přidat komentář