Posílení imunity

Tropická vedra nezvyklá na naše poměry, sucho nebo naopak prudké deště, to všechno nás čeká v důsledku globálního oteplování. Vyšší teploty s sebou bohužel přináší i větší únavnost, růst infekcí a rakovinových onemocnění a větší počet úmrtí z horka.

Změna klimatu a počasí ve světě

Tropická vedra nezvyklá na naše poměry, sucho nebo naopak prudké deště, to všechno nás čeká v důsledku globálního oteplování. Vyšší teploty s sebou bohužel přináší i větší únavnost, růst infekcí a rakovinových onemocnění a větší počet úmrtí z horka. Zvláště ohrožení jsou obyvatelé velkých měst, kde vzniká tzv. efekt teplotních ostrovů.

Nepodceňujte změny

Nezvyklé počasí by něměli podceňovat hlavně starší lidé, děti a lidé se srdečními onemocněními. Tropická vedra ale mohou ohrozit i zcela zdravého člověka. I za zdánlivě nevysvětlitelnými úzkostnými stavy, podrážděností a nespavostí mohou stát rozmary počasí. Jak se tedy na tropická vedra připravit? Udělejte si maximální pohodlí a šetřete se. Nechoďte na přímé sluneční světlo, dodržujte zvýšený pitný režim. V tropických teplotách jede organismus na plné obrátky, proto zmírněte i pracovní nasazení. Oblečení i spodní prádlo noste zásadně ze savého materiálu - propouštějí pot a odvádí jej ven. V případě jakýchkoliv zdravotních potíží navštivte lékaře.

Nestálé počasí

Náhlé výkyvy teplot jsou pro náš organismus ránou pod pás. Jak se bránit zdravotním dopadům? Udržujte svou imunitu aktivní. Dopřejte si dostatek ovoce a zeleniny, hodně pijte, vyvarujte se těžkým jídlům a alkoholu. Otužujte se a méně parné dny využijte k pohybovým aktivitám.

Posílení imunity

Pokud si chcete zajistit stálý přísun vitamínů a minerálů pomocí doplňků stravy, zvolte raději přípravky na přírodní bázi, např. s výtažkem z žen-šenu nebo Aloe Vera. Rostlina Aloe Vera je známá pro své všestranné léčebné účinky. Obsahuje nejen všechny potřebné vitamíny a minerály, ale i spoustu dalších látek posilující imunitu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21653 (zdravotnimagazin.cz#5028)


Přidat komentář