Potřebujete ulevit od bolesti kloubů?

Tato látka hraje důležitou roli v mnoha obranných mechanizmech organismu. Díky protizánětlivým účinkům je dobrý při artritidě. Vzorky tkání pacientů s artritidou prokazují, že mají nižší hladinu selenu ve srovnání s lidmi bez artritidy.

Důležitost selenu

Selen je minerální látka a stopový prvek, obsažený ve stravě ve velmi omezeném množství. Tato látka hraje důležitou roli v mnoha obranných mechanizmech organismu. Díky protizánětlivým účinkům je dobrý při artritidě. Vzorky tkání pacientů s artritidou prokazují, že mají nižší hladinu selenu ve srovnání s lidmi bez artritidy. Užívání bioaktivního doplňku stravy se selenem povzbuzuje protizánětlivou aktivitu enzymů. Jasně ulevuje od příznaků artritidy, jeho úkolem je redukce bolesti, zlepšení pohyblivosti pomoc při artritidě.

Přímé působení na problém

  • redukuje bolesti v kloubech (revmatická artritida)
  • brání vzniku rakoviny – všechny známky poukazují na selen, jako na tlumič rakoviny
  • chrání proti virům – kterýkoli virus jako chřipka, i ptačí chřipka může v lidském organismu zmutovat. Selen této mutaci zřejmě brání
  • snižuje poškození, způsobené těžkými kovy – váže se na těžké kovy jako měď a kadmium a vytváří s nimi neškodné vazby

Druhy selenu a jeho výběr

  • Na paměti mějte:

    Kupujte selenové přípravky v případě, že obsahují organické sloučeniny selenu. Anorganický selen se moc dobře nevstřebává. Během několika týdnů dokáže doplněk stravy s bioaktivním selenem, popř. i zinkem zredukovat kloubní zánět, který je příčinou bolestí a špatné pohyblivosti.

    Ze studií vyplývá, že lidé, užívající 200 mikrogramů org. selenu denně mají výrazně nižší pravděpodobnost výskytu rakoviny prostaty, plic, konečníku a tlustého střeva. Vědci zkoumají také vliv selenu na virus ptačí chřipky. Nepropadejte nesnázi a zkuste bioaktivní pomoc pro své klouby! Pokud máte pohybové potíže, selen je šancí právě pro vás.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22238 (zdravotnimagazin.cz#6617)


Přidat komentář