Přírodní bylinné produkty OKG

Přírodní bylinné produkty umí něco více než běžně prodávané chemické přípravky. Vycházejí z moudrosti i umu samotné matky přírody. Proto pomáhají, zlepšují zdravotní stav, obnovují imunitu a také přináší dobrou náladu.

Zdraví z přírody

Zdraví není úplná samozřejmost. O zdraví musí každý pečovat. Pro aktivní život je nezbytné věnovat se pravidelně svému zdraví a dopřávat tělu vše, co potřebuje. Je však nutné uvědomit si, že zdravotní stav neznamená pouze zdravé tělo, ale také zdravou psychiku. Zdraví, to je celý člověk. Jeho pohybový aparát, vnitřní orgány, všechny chemické procesy, mozek, srdce, pocity. Toto vše si každý musí chránit. Důležitá je ovšem především prevence. Právě ta dokáže zajistit plnohodnotný život, bez nepříjemných překvapení v podobě nemocí. Účinnou a prospěšnou prevenci nabízí produkty firmy OKG.

Tradiční čínská medicína a doplňky stravy OKG

Doplňky stravy OKG jsou vyrobeny s pohledem na tradiční čínskou medicínu. Jde o to, že tradiční čínská medicína se snaží odstranit nejen samotnou nemoc, ale především její původ. Na člověka se dívá jako na celek, který v případě nemoci je nutné léčit komplexně. Tím se liší od klasické medicíny. Navíc klasická medicína se vyznačuje množstvím chemických preparátů, umělých prostředků a velmi malým množstvím léků, které pocházejí ze samotných přírodních zdrojů. Tradiční čínská medicína pohlíží na vše přesně naopak. Jejím základem jsou přírodní prostředky a přírodní léčba. Přesně s tímto pohledem jsou vyráběny i přírodní doplňky stravy OKG. Dá se říci, že jejich původ, léčivé schopnosti pocházejí z idey tradiční čínské medicíny. Již tím jsou zcela ojedinělé a naprosto výjimečné.

** **** **

Proč doplňky stravy OKG?

Doplňky stravy OKG mají hned dva základní účinky v našem těle. Dodávají vitamíny, minerály, nemastné kyseliny a mnoho dalších přírodních látek potřebných pro lidský organizmus a velmi výrazně** pomáhají a odlehčují** lidskému organizmu při zažívání, látkové přeměně a vylučování nežádoucích látek, které si tělo v průběhu života ukládá a které jsou zodpovědné za velkou řadu degenerativních nemocí. Právě tyto toxické látky také způsobují opotřebování a stárnutí těla. Doplňky stravy OKG dokáží lidský organizmus vyživit i vyčistit a zbavit toxinů.

Co umí doplňky stravy OKG?

Stejně jako tradiční čínská medicína udržují doplňky stravy OKG v lidském organizmu rovnováhu a harmonii. Pokud je toto narušeno, pak se snaží stav rovnováhy a harmonie obnovit, zharmonizovat celkový stav organizmu, ozdravit funkci jednotlivých orgánů a vyčistit organizmus vyloučením toxinů a všech škodlivých látek. A to vše zcela komplexně a bez vedlejších nežádoucích efektů, které často přicházejí při užívání chemických léků a doplňků stravy. Výhoda přírody a přírodních látek zde jasně vyhrává a ukazuje možnou cestu k nalezení příznivého zdravotního stavu.

Jak pomáhají doplňky stravy OKG?

Samozřejmě pomáhají** preventivně**, ale také při již vzniklých problémech. Je možné využít jednotlivých výrobků, ale mnohem vyšší je účinnost více výrobků, které na sebe navazují, a tak pomáhají tělu v komplexní péči.

Co vše umí ovlivnit doplňky stravy OKG?

Určitě jejich užíváním zvýšíte celkovou kondici, imunitu, odolnost i stav vaší pokožky. Můžete využít i sady, která vám pomůže získat ideální hmotnost. Při vyčerpání a vysokém stresu dokáží pozitivně ovlivnit vaši nervovou soustavu. Pomohou i při problémech pohybového systému. Určitě se na doplňky stravy můžete spolehnout při oběhových a mízně cévních problémech. Vylučovací, trávicí a endokrinní systém patří mezi výrazně ovlivnitelné pomocí doplňků stravy OKG. Právě tyto systémy pomáhají udržet rovnováhu lidského organizmu. Vylučují toxiny a zajišťují čistotu těla. Je tedy dobré napomáhat jejich správné funkci doplňky stravy OKG i preventivně.

Emulips a emulips Forte

Oba přípravky pomáhají s trávením. Emulips je doplněk stravy, který optimalizuje trávení tuků, pomáhá však i s problémy jako je pálení žáhy, nadýmání, hubnutí, zácpa, či poruchy žlučníku. Užívání se doporučuje i v období kojení. Epumilips Forte je obohacený o přírodní minerály a tím se jeho účinky zvyšují a navíc působí mnohem komplexněji. Je vhodný zejména při potřebě získat ideální hmotnost.

OK alfa+

Tento doplněk stravy, samozřejmě zcela přírodní, působí preventivně i v době nemoci. Velmi účinně** harmonizuje lidský organizmus**. Pomáhá mu složení, které obsahuje až 17 druhů bylin. Složení využívá poznatků receptury ze 17 století, které jsou kombinovány s moderní vědou. Pomáhá při ztrátě imunity, posiluje v období chřipky a nemocí z nachlazení. Celkově činí lidský organizmus odolnější proti nemocem i stresu.

OK gel

I tento přípravek je vyroben s využitím poznatků prastaré receptury ze 17 století, doplněné o moderní poznatky vědy. Výborně zklidňuje i regeneruje pokožku, je vhodný k léčbě oparů, akné, řezných ran, ošetří i štípance od bodavého hmyzu, modřiny, a pomáhá ulevit i unaveným svalům.

OK omega3 Complete

Doplněk stravy OK omega3 Complete je kombinací vysoce čistých rostlinných olejů s blahodárnými a revitalizujícími účinky vyrobený z vybraných druhů pupalkového, brutnákového a řepkového oleje a obohacený vitamínem E. Jeho složení je přímo ideální pro veškeré problémy srdce a cévní soustavy. Kardiovaskulární systém tak dostává nejdůležitější živiny a stává se celkově odolnější.

OK gama+

Tato směs je vyrobena z upravených olejů živočišného i rostlinného původu a pomáhá revitalizovat a harmonizovat cévní a pohybový systém. Účinky OK Gama+ se zvyšují zároveň s užíváním doplňku stravy OK Beta+. Tak dosahují maximální účinnosti, která velmi účinně napomáhá kvalitnímu pohybu i ve vyšším věku.

OK Beta+

Tato směs je určena k přípravě nápoje, který napomáhá k regeneraci, výživě a ochraně kloubů.Tak chrání chrupavku a zabezpečuje její pružnost. To má samozřejmě vliv na bezbolestný pohyb.

Emulips SLIM Drink

S tímto přípravkem se vám bude lépe a snadněji hubnout. Je sestaven z 11 bylin, které účinně podporují činnost jater a ledvin a tím i odvod nežádoucích tuků a toxinů z těla. Účinek výrazně zvyšuje přírodní doplněk stravy** Emulips Slim**.

Doplňky OKG jednotlivě i v kombinaci

Doplňků stravy OKG je ještě mnoho. Pokud je chcete poznat všechny, uděláte nejlépe, podíváte-li se na doporučované** internetové stránky**, kde je jejich plná nabídka. Najdete tam i doporučení výrobků v** sadách,** které navyšují jejich účinnost a pomáhají řešit určité problémy. Najdete zde sady, které účinně řeší trávení, problémy srdce a cév, obranyschopnost, nervový systém, problémy se štítnou žlázou a pokožkou, napomáhají hubnutí, pomáhají diabetikům. Jedna ze sad je určena i pro děti a jejich zdraví život. S výběrem jednotlivého doplňku stravy i sady vám vždy pomůže a odborně vám poradí odborně proškolená nezávislá poradkyně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23262 (zdravotnimagazin.cz#10435)


Přidat komentář