Přírodní bylinné produkty OKG nákup online

Příroda je mocná čarodějka a nabízí řadu produktů, které v podobě doplňků stravy umí zkvalitnit životní styl, rytmus i přinést dobrou náladu. Vždy záleží na výběru vhodného produktu a na kvalitě jeho zpracování.

Příroda a doplňky stravy

Doplňků stravy bychom mohli najít v nabídce e-shopů a lékáren celou řadu. V zásadě se dělí na doplňky stravy na chemické bázi a na bázi přírodní. Chemie je však v našem životě až příliš moc. Zato přírody a jejích produktů stále ubývá. A tak by měly přírodní doplňky stravy mít své místo u každého, kdo není schopen dodržet vyváženou stravu a vyvážený životní styl. Přírodní doplňky stravy dokáží totiž pomoci dodat to, co tělu chybí. Samozřejmě při doporučeném užívání a doporučených dávkách. A pozor, ani přírodní produkty nejsou všemohoucí. Jsou vysoce prospěšné pro organizmus, ale nejsou plnou náhradou nedostatečného stravování. Ani nemohou nijak zmenšit nevhodné stravování, tedy potravu plnou nasycených tuků, alkoholu nebo jiných návykových látek. Nemohou ani plně nahradit ovoce, zeleninu, mléčné výrobky či prospěšné tuky. Nejsou ani všelékem na nedostatek pohybu a nevhodný způsob života. A bohužel ani přírodní potravinový doplněk neumí vyléčit závažná ani chronická či jiná onemocnění. Co však přírodní doplňky mohou a opravdu umí, je skvěle napomáhat k lepšímu životu, k lepší funkci člověka, k lepší pohodě a celkově podpořit organizmus člověka, který je zatěžován každodenními výdobytky moderní doby. Přírodní doplňky pochází z matky přírody. Zachovávají si tedy čistotu, přírodní účinky bylin a výtažků, které podporují tělo již po staletí. Jejich používání se zmiňuje ve staré čínské medicíně i u řady léčitelů nebo babek kořenářek. Jejich účinnost při podpoře funkce těla, jeho orgánů, stejně jako dobré nálady je tedy jasná.

Přírodní bylinné produkty OKG nákup online

Jak vybrat přírodní bylinné produkty?

To věru není jednoduché. Buď se můžete spolehnout na doporučení v lékárně, nebo můžete studovat etikety na doplňcích, nebo si můžete najít vhodného poradce. Většinou je to tak, že v lékárně vám doporučí to, co zrovna mají, od smluvní firmy. Číst etikety byste měli vždy. I u produktů, které vám byly doporučeny. Nezávislý poradce je většinou člověk, který se doporučením a prodejem potravinových doplňků živí. Je pro něho tedy velmi důležité poradit správně, a tak, aby byl zákazník spokojen. Vždyť jen spokojený zákazník se vrací zpět a navíc sebou přivede i známé a přátele. Pokud by však poradce poradil jen proto, aby prodal, pak by časem neměl komu prodávat. Špatná rada se v tomto oboru nevyplácí. Z toho je jasně vidět, že chcete-li podpořit své tělo a svůj životní styl, pak je nejlépe vyhledat odborného poradce, který vám doporučí přírodní potravinové doplňky na míru.

Přírodní bylinné produkty OKG nákup online

Tyto přírodní produkty najdete většinou v internetových obchodech. S jejich výběrem pomáhají nezávislí poradci, kteří jsou vyškoleni českou společností OKG s.r.o. A právě proto jsou i zárukou, že vám nebudou slibovat nemožné, ale doporučí vám přesně to, co zrovna vašemu tělu chybí a co ho plně podpoří. A to by měl správný potravinový doplněk umět v první řadě.** Přírodní bylinné produkty společnosti OKG s.r.o.** jsou na trhu již celých 12 let. Za tu dobu je prověřilo mnoho zákazníků. Všechny výrobky jsou schválené a registrované v příslušných institucích, notifikované na Ministerstvu zdravotnictví České republiky a na Úřadu veřejného zdravotnictví Slovenské republiky. Jde tedy o** výrobky s vysokou kvalitou**. Ostatně, kvalitu zajišťuje i to, že celá výroba přírodních bylinných produktů společnosti OKG s.r.o. vychází z poznatků tradiční čínské medicíny, která patří mezi opravdové přírodní skvosty léčitelství a poznatků moderní vědy. Navíc, každý nezávislý poradce poskytuje i** bezplatné poradenství a zákaznický servis**. Jinými slovy, je zákazníkovi plně k dispozici.

Příjemně můžete vybírat a nakupovat přírodní bylinné produkty OKG v** internetovém obchodu paní Evy Suchánkové**, která je nezávislý obchodní partner OKG, 03-000675. Najdete zde plnou nabídku produktů OKG, jejich podrobný popis i poradenství. Zajímavé jsou i nabízené akce, kde můžete objednat a získat i poštovné zdarma. Vše najdete na internetových stránkách http://www.zdravi-a-bylinky.cz/ - Přírodní bylinné produkty OKG nákup online

  • Pro radu s výběrem můžete využít e-mailové adresy
  • evasuch8@seznam.cz
  • nebo telefonní číslo 734 125 104
  • Na obou kontaktech se vám bude paní Eva Suchánková plně věnovat

Rovnováha a harmonie

Jde o základní princip fungování lidského těla. Bez rovnováhy a harmonie začne tělo vykazovat různé problémy. Mohou to být problémy s funkčností těla, s přibýváním nebo ubýváním na váze, s trávením a vůbec s funkčností vnitřních orgánů, ale i se soustředěním a vůbec psychickou stránkou osoby. Zní to děsivě, jenže téměř každá osoba, a to včetně dětí, má nějaký zdravotní problém, který vychází ze současného a často velmi špatného životního stylu. A tak nás trápí přepracovanost, nervozita, agresivita, vyčerpání, únava, žlučník, žaludek, střeva, ekzémy, klouby a mnohé další. Produkty OKG jsou vhodné i jako podpůrný prostředek k léčbě. Pak se dostanete do rovnováhy a harmonie a budete se opět těšit ze života.

Tradiční čínská medicína a doplňky stravy OKG

Tradiční čínská medicína vychází ze základního principu, který je opačný dnešní medicíně. A to, že není důležité odstranit nemoc samotnou, ale její původ. A touto myšlenkou se zbývají i výrobci** přírodních bylinných doplňků stravy OKG**. Proto tyto doplňky podporují tělo tak, aby byly maximálně účinné a dokázaly dodat organizmu to, co chybí a podpořit ho v nastolení rovnováhy a harmonie.

Přírodní bylinné produkty OKG jednotlivě i v kombinaci

Produkty OKG se vyrábějí tak, aby na sebe vzájemně navazovaly a zvyšovaly svou účinnost podle potřeby zákazníka. Základem je výrazné odlehčení organismu při zažívání, látkové přeměně a vylučování nežádoucích látek. Následně je důležité dodat tělu chybějící látky a napomáhat mu ke zlepšení funkce a ke zvýšení obranyschopnosti.** Poradce** vám tedy pomůže vybrat jednotlivý bylinný produkt, stejně jako sadu produktů na míru. Velmi výhodná je i velikost balení. Můžete si vybrat doplněk v malém nebo velkém XXL výhodném balení. Kromě toho mají některé produkty i možnost výběru příchutě.

Co tedy můžete produkty OKG ovlivnit?

Rozhodně vám napomohou zvýšit odolnost, kondici i stav pokožky. Napomohou zlepšit trávení a tudíž i vaši váhu. Pomocníky budou i při zlepšování problémů s pohybovým systémem. Napomáhat budou u pročištění těla, upravení jeho funkcí, stejně jako s nastolením klidu a pohody. Ale rozhodně je dobré užívat produkty OKG preventivně. Právě zde totiž podpoří tělo nejvíce a pomohou mu odolávat dnešním nástrahám životního stylu.

Přírodní bylinné produkty OKG

V nabídce najdete Emulips a Emulips Forte, které výborně napomáhají trávení a tím i získání ideální hmotnosti. OK alfa + napomáhá posílení organismu. Je vyroben ze 17- ti druhů bylin podle prověřené receptury ze 17. století. Také** OK gel** je vyrobený s využitím poznatků prastaré receptury. Napomáhá s dezinfekcí, klidněním, regenerací a rychlým hojením pokožky. OK omega3 Complete napomůže ochraně kardiovaskulárního systému. OK gama+ napomáhá harmonizovat cévní a pohybový systém. OK Beta napomůže pohybu bez bolesti. OK Tau napomůže zdravému vylučování. OK balsam pomůže zvláčnit a regenerovat pokožku celé rodiny. A produkt OKG Factor base pomůže s detoxikací, zdravými střevy i plícemi. Přírodních bylinných produktů OKG je mnohem více, než můžeme zde uvést. A i ty, které zde pro představu uvádíme, nabízejí více účinků. Proto je nejlépe, když zhlédnete nabídku produktů s popisem, nebo se obrátíte pro pomoc s výběrem přímo na nezávislého poradce.

Tyto informace nebyly schváleny společností OKG s.r.o., nejedná se o oficiální materiál společnosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23279 (zdravotnimagazin.cz#10452)


Přidat komentář