Přístrojová lymfodrenáž Olomouc

Jaro již vstoupilo do našich dveří a počasí přímo vybízí, abychom postupně odložily teplé zimní bundy, kabáty a naopak se oblékly lehčeji. S blížícím se příchodem léta budeme chtít nosit šortky, sukně a plavky. Co však s tukovými špičky a celulitidou?

Můžeme se stravovat zdravě, zařazovat do našeho jídelníčku spoustu ovoce, zeleniny, vlákniny, celozrnných výrobků, mléčných, zakysaných výrobků, pravidelně se i pohybovat, a přesto nemusíme docílit zhubnutí v určitých partiích těla (paže, bříško, boky, zadeček, stehna). A pokud Vás „zdobí“ celulitida, tak bohužel ani v tomto případě nemusíme slavit úspěchy. Řešení však je, a není nikterak složité a nedostupné, přístrojová lymfodrenáž.

Lymfa a lymfatický systém v našem těle

Co vlastně lymfa je? Jedná se o tekutinu obsahující všelijaké zplodiny tkáňového metabolismu, včetně tuků, buněčných zbytků, bílkovin, ale také virů a bakterií. U každého z nás může být složení lymfy rozdílné. Veškeré odpadní látky jsou odváděny lymfatickým systémem do krve a následně do moči, díky ledvinám a játrům. Dojde-li ke zpomalení toku této lymfy, nebude dlouho trvat a objeví se u nás celulitida, která je následkem špatné detoxikace těla. Můžeme však pociťovat i únavu, jakoby nafouklé břicho, nečistou kůži, bolest hlavy aj. Lymfatický systém jako celek, složený nejen z lymfy, ale také mízních cév, mízních uzlin a lymfatických orgánů, představuje stěžejní detoxikační nástroj našeho organismu. Lymfatickým systémem proudí odpadní látky, voda, tuky, bílkoviny a sůl.

Výjimečné účinky přístrojové lymfodrenáže

Díky přístrojové lymfodrenáži podpoříme, obnovíme a zároveň odblokujeme oběh lymfy v našem těle, která se díky nahromaděným toxinům postupně zpomalovala. Tím, že opětovně zrychlíme tok lymfy, zmírní, až odstraní se nevzhledné hrbolky, tzv. pomerančová kůže, a také tukové špíčky zmenší svůj objem. I když se může zdát, že bolest hlavy, migréna, bolest svalů nebo akné, nesouvisí s oběhem lymfy, zdání klame. Vše zmíněné nás může pěkně potrápit, pokud naše lymfa nefunguje tak, jak má. Tím, že lymfu opětovně rozproudíme za pomoci přístrojové lymfodrenáže, naše potíže se postupně sníží, až zcela vymizí.

Po ošetření těla přístrojovou lymfodrenáží

Již po prvním ošetření, de facto ihned po jeho skončení, můžete pocítit výraznou lehkost Vašich nohou, trpíte-li na otoky lýtek a kotníků. Kromě zmenšení otoků, dochází například ke zmírnění, až odstranění celulitidy (dle stupně celulitidy), celkové detoxikaci organismu, zeštíhlení těla, podpoření činnosti střev, vyrovnání krevního tlaku, podpoře oslabeného imunitního systému aj. Z výčtu je patrné, že lymfodrenáž přináší celou škálu pozitivních účinků, přispívajících nejen ke změně vzhledu těla, ale i podpoře a zlepšení zdraví. Nečekejte však, že po jednom ošetření odejdete ze studia jako proměněná, tj. bez celulitidy, s výrazně štíhlejším tělem. Je zapotřebí ošetření opakovat. Přesný počet procedur Vám sdělí ve studiu, při osobní konzultaci. Někomu stačí například pět, jinému deset ošetření.

Nabídka ošetření těla lymfodrenáží Olomouc

Tím, že je lymfodrenáž tolik oblíbená a vyhledávaná, je celkem logické, že toto ošetření nabízí a zařazuje do své nabídky celá řada salónu a studií. Ne každý však může lymfodrenáž aplikovat. Vždy by to měl být zkušený odborník. Nestačí mít jen nastudované, jak a kam přístroj zapojit a po jak dlouhou dobu ho nechat pracovat. Pracovník by měl být znalý svého oboru, vědět, jak funguje naše tělo, co se v něm odehrává, na jaké části těla správně přístroj umístit, ale také fundovaně zodpovědět veškeré dotazy svých klientů, a neodkázat je na určité brožury či internet.

Proč je přístrojová lymfodrenáž mezi klienty tolik oblíbená

Ošetření, které vykazuje skvělé výsledky, a navíc nám není nijak nepříjemné, natož aby bolelo, to jsou ty stěžejní důvody, proč lymfodrenáž vyhledává stále více dívek a žen. Mezi klientkami jsou i takové, které vyzkoušely k odbourání celulitidy a tukových špíčků jiné možnosti, jako jsou rozličné krémy, potravinové doplňky, tablety. Jak tablety, tak krémy mohou při důsledném a dlouhodobém používání pomoci, ovšem nedosáhnou takových výsledků a za tak krátkou dobu, jako právě přístrojová lymfodrenáž. Kromě toho, krémy si neporadí s odbouráním nahromaděných toxinů v těle, čímž nedojde k dostatečnému rozproudění lymfy.

Podpořte účinky přístrojové lymfodrenáže

Aby nahromaděné toxiny mohly lehčeji a rychleji proudit z našeho těla ven, je zapotřebí pamatovat na jedno důležité, ovšem jednoduché opatření – zaměřit se na pitný režim, ne však formou sladkých džusů, limonád, kávy, černého čaje apod. Nejlepší je zařadit neslazenou neperlivou vodu, bylinkový čaj a další.

Pro koho není přístrojová lymfodrenáž vhodná

Přístrojová, ale ani manuální lymfodrenáž se nedoporučuje v případě, že čekáte miminko, nebo Vás sužuje vysoký krevní tlak, či Vás trápí zvýšená činnost štítné žlázy, akutní virózy, kožní infekce, zánět lymfatických cév, výrazné vnější křečové žíly, epilepsie, onkologická onemocnění apod.

Štíhlé a hladké tělo

Mít tělo bez nahromaděných toxinů a škodlivých látek, nevzhledných tukových špíčků a celulitidy, pro někoho to může znít jako sen, který je velmi vzdálený, a při probuzení se do reality téměř neuskutečnitelný. Ovšem i Vy se můžete pyšnit štíhlejším a vyhlazenějším tělem, které nebudou zdobit hrbolky připomínající pomerančovou kůži. Přístrojová lymfodrenáž slibuje doslova zázraky. Chce to jen z naší strany vytrvat, tj. jít na potřebný počet ošetření, dbát na dostatečný pitný režim a samozřejmě nezahlcovat organismus zbytečnými pochoutkami, které jsou sice tak dobré, ale vždy se nám „odmění“ v podobě tukových špíčků, nečisté pleti, celulitidy aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22921 (zdravotnimagazin.cz#9827)


Přidat komentář