Psychowalkman

Použitím psychowalkmanu se v mozku navodí většinou frekvence alfa nebo theta. Mozek totiž v době aktivity pracuje ve frekvenci beta, odpočívá v alfě, spí v deltě a stav, který umožňuje pochopit nepochopitelné se nazývá theta.

Jak funguje psychowalkman?

Použitím psychowalkmanu se v mozku navodí většinou frekvence alfa nebo theta. Mozek totiž v době aktivity pracuje ve frekvenci beta, odpočívá v alfě, spí v deltě a stav, který umožňuje pochopit nepochopitelné se nazývá theta. Dochází ke zvýšené produkci endorfinů a serotoninu, čímž se dají zmírnit různé potíže. Princip psychowalkmanu se zakládá na metodě, která je zkoumána a vyvíjena od 40. let našeho století. Tato metoda se nazývá audiovizuální (světelně-zvuková) stimulace mozku.

Postupné zvyšování kapacity mozku

Při pravidelném používání psychowalkmanu - při pravidelné stimulaci mozku se mohou vytvořit nové nervové spoje. Výhodou je, že se výkonnost mozku zvýší o hodnoty měřitelné testy IQ.

Příznivé účinky na lidský organismus

  • rychlé odstranění únavy
  • zvýšení psychické odolnosti – kondice
  • rychlé dodání energie
  • zrychlení učení, soustředění
  • zlepšení paměti, koncentrace
  • zmírnění až odstranění potíží s usínáním, depresí, bolestí, nemožnost soustředění

Psychowalkman také působí na psychosomatické potíže, zlepšuje schopnost učení se a napomáhá k novým, tvůrčím nápadům.

Kde koupíte psychowalkman? - www.domacielektro.cz

Většina z Vás neměla o tom, že psychowalkman existuje, do dnešního dne ani tušení. Po přečtení tohoto článku možná uvažujete, že by jste takový psychowalkman potřebovali, nebo máte v okolí někoho kdo by ho jistě využíval. Máme pro Vás tip, kde seženete tuto pomůcku pro Vaši mysl.  Cenově nejdostupnější kvalitní psychowalkman od firmy Mindplace z USA velmi seženete například na stánkách www.domacielektro.cz.

Tento psychowalkman má k dispozici 30 programů v délce trvání od 10 do 60 minut, které jsou zaměřen na učení, koncentraci a relax. Dodává se spolu s brýlemi GanzFrames, která spouštějí bohatou plejádu světel a tím i hlubší zážitky - neprůhledná vrstva tenkého skla rozptýlí světlo a chráni oko před nepříjemným blikáním.

Na jakém principu funguje?

K reakci mozku na psychowalkman dochází během několika minut po spuštění. Člověk velmi pozitivně reaguje na světelné a zvukové signály, které vycházejí z brýlí a ze sluchátek. Mozek bez nebezpečí negativních následků nebo vzniku závislosti naladí a začne vysílat do těla např. beta-endorfiny. Jednotlivé programy jsou sestaveny vždy za určitým účelem, jejich účinek přetrvává několik hodin, nebo i dní, záleží na okolnostech.

Velký výběr programů

Na psychowalkmanu si můžete vybrat z takových programů, jako je rychlý odpočinek, učení, soustředění, rozvoj tvořivosti, univerzální relaxace, vědomí těla a duše a podobně. Programy trvají většinou 15 – 35 minut.

 

Lidé, zkoumající chování savců zjistili, že šimpanzi chodili desítky kilometrů daleko jen proto, aby viděli záblesky slunce na vodní hladině nebo slyšeli zvuk vodopádu. Pokud nemáte v okolí vodopád, nezoufejte, psychowalkman postačí!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22174 (zdravotnimagazin.cz#6410)


Přidat komentář