Relaxační a odpočinkové polštáře

Relaxační a odpočinkové polštáře plněné špaldovými či pohankovými slupkami jsou velmi elastické a dokáží se přizpůsobit každému tvaru vašeho těla - hlava a páteř leží měkce a optimálně opřené, což je velkým přínosem pro vaše záda.

Relaxační polštáře pomáhají

  • Relaxační polštáře napomáhají proti zablokování krční páteře, pomáhají předcházet bolení zad, hlavy, ramen a zátylku.
  • Relaxační polštáře blahodárně působí při migréně, nespavosti, při chorobách uší a očí.
  • Účinky relaxačních polštářů oceníte zejména pokud trpíte bolestmi končetin a kloubů, zlepšují prokrvení nohou a pomáhají předcházet vzniku křečových žil.
  • Relaxační polštáře svým vysokým obsahem kyseliny křemičité působí i proti geopatogenním zónám.

Jak relaxační polštáře udržovat

  • Relaxační polštáře musíte větrat na čerstvém vzduchu, nahřívat na slunci. Tímto nahřívám nakumulují energii, kterou vám ve spánku předají.
  • Nemusíte se obávat alergií. Díky obsahu relaxačních polštářů, které neobsahují žádné zužitkovatelné části v plévách, nehrozí přítomnost roztočů a jiných organismů.
  • Polštáře je možno použít i jako nahřívací lahve (teplo získají na topení nebo v troubě za teploty 175 stupňů na zhruba 10 minut).

Pohankové polštáře

Opravdu zdravé spaní vám pomůžou zajistit pohankové polštáře

Špaldové polštáře

Další novinkou jsou také čistě přírodní špaldové polštáře. Udělejte něco pro svůj spánek. Je to přece třetina našeho života.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22724 (zdravotnimagazin.cz#7629)


Přidat komentář