SRT terapie - Brno-venkov

Máte vleklé potíže, ať už duševní anebo fyzické a nic vám nepomáhá? Zkuste se na chvíli zastavit a vyzkoušejte terapii, která jde do hloubky a odstraní váš problém. Jednou z metod je SRT terapie, se kterou vás právě seznámíme.

Esoterické metody

V oblasti léčby se nabízí řada aplikací, které pomáhají vyřešit daný problém. Jednak to může být klasická medicína za pomocí různých technik, které využívají vědecky ověřené preparáty a aplikace. I když tyto metody jsou osvědčené, tak někdy nemusí fungovat na 100%, pokud se neodstraní i jiné bloky. Pak nastává možnost, že lidé hledají alternativní metody. Ty mohou samy o sobě pomoci, ale také mohou být doplňkem dané léčby pomocí oné západní medicíny. Psychika jde totiž ruku v ruce i s fyzickým stavem organismu a to se pak odráží i v celkové odolnosti a vitalitě daného těla.

K procesu léčby pomocí alternativních metod se pak využívá řada procesů, které pomáhají jednak jít po příčině problému a také se aplikují příslušná řešení. Výhodou těchto procesů je skutečnost, že pokud se provádějí odborně a kvalitně, tak nemají vedlejší účinky, což u některých léčebných preparátů není zaručeno. My se dnes blíže seznámíme s metodu zvanou SRT terapie, která pomáhá odbourávat negativní energii a zajišťuje přísun nové síly.

SRT terapie

Pokud máte určitý problém, je možné, že jeho původ tkví v raném dětství nebo v minulém životě. Odhalením těchto původů se pak snáze dojde i odstranění problému. K tomu pomáhá právě SRT terapie, též Spiritual Response Therapy.

Pro koho je SRT terapie

SPT terapie je určena všem, kteří se potýkají s problémy, ať již hledají nenásilnou formu léčby, tak i když klasická medicína nezabírá. Metoda nemá vedlejší účinky, tudíž se nemusíte bát, že by vaše zdraví bylo zatíženo ještě více.

Jak probíhá SRT terapie

SRT terapie nejprve odhaluje daný problém a poté se aplikuje metodika léčení. To se provádí pomocí tabulek, kdy se na danou příčinu aplikuje příslušný postup. Tím, jak se postupně odhaluje vaše podvědomí, ukazuje kyvadélko, se kterým terapeut pracuje, jak se tělo vyrovnává s léčebnými procesy. I když to může trvat delší dobu, tak vám je zajištěna kvalitní péče a trvalé zbavení se problému.

Germánská nová medicína – Brno-venkov

Onemocnění zhoubnou chorobou je pro mnohé nepochopitelné. Jen si vybavte, kolikrát si někdo řekl, jak to, že onemocněl, když žil zdravě. V této souvislosti odpovědi nabízí metoda MUDr. Ryke Geerd Hamera, který nalezl cestu, jak pochopit onemocnění a nalézt moment možnosti uzdravení.

Germánská nová medicína se dívá na organismus jako na celek, kde se setkávají cesty duše, mozku a orgánů. Pomocí metody pak lze určit (díky pěti výchozím faktorům) stav nemoci. Jednak se vychází z toho, jaký byl spouštěč nemoci, jaká je intenzita onemocnění, jak lze nemoc léčit a jaká je cesta k úplnému uzdravení. Tato metoda nachází své uplatnění i v případech smrtelných onemocnění, ze kterých se může daný organismus dostat. Rovněž ale může sloužit i jako prevence, což, pokud máte v rodině třeba výskyt rakoviny, je velmi vhodné.

Afirmace – Brno-venkov

Zde se jedná o metodiku dosažení toho, po čem podvědomě toužíme. Mnohdy je ale mentální touha velmi silně oddělená od schopnosti realizace, proto je zapotřebí nastavit takový postup, abyste danou činnost dovedli až k cíli. Afirmace pracuje jak s našim podvědomím, tak i předpoklady. Pokud použijeme možná trošku atypický příměr, že když nemáte třeba vztah k chemii a vůbec ji nerozumíte, ale ovšem chcete mít Nobelovu cenu za objev v chemickém odvětví, tak je zapotřebí si uvědomit, zda dané předpoklady vůbec máte a že je lepší se soustředit na něco jiného. Je to ale spíše abstraktní příklad, aby se poukázalo, s čím vším se musí pracovat.

Sama afirmace je postupná a pomalá, abyste si nejen uvědomili, čeho chcete dosáhnout, ale také, aby se podnítila vaše touha danou věc realizovat. Stejně tak se pracuje i s negací, kdy si uvědomíte, co špatné přivoláváte a najdete cesty, jak se toho zbavit.

Meditace – Brno-venkov

Jednou z nejlepších cest, jak se uvolnit je meditace. Zastavit se, meditovat a zapomenout na okolní svět je stejně regenerační jako masáž. Při meditaci totiž tzv. vypnete. Pomocí kroků, které vám terapeut doporučí, se tak naučíte vnímat sebe, naleznete zklidnění a tím i eliminování negace. Po půlhodince meditace hned všechny problémy uvidíte jasněji a tím pádem se odbourá nejen mentální zatížení, ale i riziko onemocnění.

Energetické konstelace – Brno-venkov

Konstelace v rodině, pracovních sférách nebo partnerských vztazích mnohdy nemusejí správně fungovat. Když máte v dané oblasti nějaký problém, tak to může způsobovat blok z minula. Byl vám partner nevěrný, ale dohodli jste se žít dále spolu? Přesto mezi vámi ale „něco" z onoho minula je a už nemáte k sobě tak blízko? Je zapotřebí toto odbourat, protože pokud potřebujete stabilní zázemí doma i v práci, tak je třeba vyeliminovat dané bloky.

Bylinkářství – Brno-venkov

Pomocí bylin lze léčit různá onemocnění a zklidnit mysl. Je prokázáno, že různé přírodní produkty významně zklidní organismus. Zatímco chemické preparáty jsou na daný problém agresivně, přírodnost (bylina) splyne s přírodností (tělo). Následná léčba je tak mnohdy účinnější a hodí se i jako prevence.

Čínská medicína – Brno-venkov

Asijské metody jsou velmi uznávané z hlediska své aplikovatelnosti a účinnosti. Za pomocí různých procesů lze vytvořit takový systém, který vám pomůže zbavit se menšího i většího problému. Opět je zde aplikace různých přírodních produktů, ale lze využít i techniku psychologickou, kdy se analyzuje stav mysli a nalézá se příslušné řešení dané situace, což může být opět meditace, doporučení návštěvy akupresury či jiné péče.

Esoterické metody jsou pro mnohé abstraktní pojem, ale jak vidíte, tak je zapotřebí navodit i takovou psychickou pohodu, která nastolí duševní imunitu. Díky tomu budete pak lépe odolávat nejen nástrahám fyzického charakteru, ale i psychickým blokům, které s sebou různá onemocnění nesou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23037 (zdravotnimagazin.cz#10088)


Přidat komentář