Tantra masáže - Praha 2

Které procedury vás dokáží dokonale uvolnit? Ty, jež využívají doteků. Ano, hovoříme o masážích a dnes se budeme zabývat zejména tantrickými, které jsou pověstné svými nezaměnitelnými účinky.

Ať už se budeme bavit o jakékoli masáži, tak jedno mají společné. Dokáží uvolnit tělo i mysl. Je to dáno právě danými doteky. Záleží na specifikaci problému, kdy se pak využije vhodná aplikace. Masér se může více zaměřit na oblast bolestivých svalů, přičemž se vám i tak navodí lepší myšlenky, protože se vám uleví. Z psychické stránky, kdy se například využívá vonných olejů, zase přijdete na lepší myšlenky a tím vaše tělo bude lépe přijímat účinky doteků, takže se zase uvolní napjaté svaly. Masáž může mít ale i indikaci zdravotní. Pravidelné návštěvy dokáží odbourat daný problém a není neznámé, že když jste v psychické pohodě, tak se energie ve vašem těle vyrovnají a váš organismus dokáže lépe bojovat proti nepříznivým vlivům, které způsobují nemoci. Pojďme si proto ukázat účinky některých masáží a zejména těch tantrických. U nich se lidé stydí, ovšem, jak poznáte, není proč.

Tantra masáže - Praha 2

Tantra masáže - Praha 2

Toužíte-li po hřejivém terapeutickém doteku, který Vás uvolní a zároveň také nabije novou životní energií, doporučujeme Vám navštívit První Václavské lázně, a to na adrese: Václavské náměstí 43 (U Hotelu Jalta) Praha. První Václavské lázně nabízí jak tantra masáže, tak masáže typu Zábal v mořských řasách, Teplá olejová masáž, Čokoládová terapie, Masáž lávovými kameny, Havajská masáž Lomi Lomi, Baňkování, Moxování, Havajská masáž nohou. Dále můžete v lázních požadovat tyto služby: Lázeňské koupele, Suchá sauna pro tři, Tělové zábaly, Pedikúra, Prodlužování řas, Dornova metoda, Breussova masáž.

Můžete se zde těšit na dokonale uvolňující a příjemnou atmosféru, kterou pro Vás připravili odborní maséři . Informace o provozovaných masážích naleznete na webové stránce www.prvnivaclavskelazne.cz. V případě dotazů můžete využít telefonní číslo +420 731 175 319, +420 731 886 885 či e-mail: prvnivaclavskelazne@seznam.cz

Navštěvovat První Václavské lázně je určitě dobré rozhodnutí, které prospívá vašemu tělu. Protože tělem vnímáme život, tak si vaše tělo pozornost a péči určitě zaslouží. Ostatně život je váš a opravdu máte jenom jeden. Měli byste si ho proto vážit, ale i chtít ho dobře prožít a užít. Tělo samozřejmě řídí hlava. Tedy mysl, emoce a vztahy. Dávají životu smysl, radost ale někdy také starost. Program Prvních Václavských lázní pamatuje i na tyto atributy života a také vy sami byste jim měli věnovat pozornost a péči.

Tantra masáže Praha

Aplikace Tantry je v západním světě vysvětlována zejména v sexuálním podtextu. Samotná nauka, která vychází z východních filosofií, má své kořeny ale v rovině náboženské. Protože se ale právě jedná o tyto východní praktiky, tak zde je větší tolerance i k dané fyzické stránce každého jedince, tedy i té intimní. Samotná filosofie totiž vychází z toho, že propojením duchovna a fyzična se docílí optimální harmonie, což napomáhá k celkové vyrovnanosti. Pokud se budeme bavit o Tantře, jež se provádí u nás, tak zde se pracuje obdobně, i když se může pracovat s intimní sférou. Rozhodně se ale nejedná o erotické služby a také záleží na klientovi, jak bude chtít aplikovat danou masáž, čili kam až masér může zajít. Samotná masáž se pak provádí v několika rovinách. Může být pro ženy, muže i páry.

Tantra masáž Praha – průběh

Nejtěžší je odhodlání jít na tantrickou masáž. Jednak nevíte, co vás čeká a pak si spousta lidí představuje, že se bude až příliš stydět, protože se jedná o něco vysoce intimního. Tak tomu ale není. Samotná Tantra, ať už se praktikuje v salonu nebo doma, tak má jedno společné – pozvolnost. Vše se odehrává v naprostém uvolnění a pomalu tak, jak si přeje klient. Tudíž se nepřejde k další fázi, pokud není masírovaný postupně uvolněn.

Nejprve proběhne seznámení s klienta s masérem, aby se uvolnily bariéry. Po povídání se začne plynule přecházet k jemným dotekům, kdy vám masér představuje Tantru, tudíž je přechod zcela přirozený. Jemné hlazení a doteky masírovanému dávají energii a odhodlání přijímat více. Pokud se masáže účastní pár, tak jeden z partnerů může masérovi pomáhat, čímž se prohloubí vztah mezi partnery a vzájemně poznají své reakce.

Při masáži se využívá řada rekvizit. Může to být lechtivé peří nebo kožešina, hroznové víno, jahody, kterými se masér jemně dotýká kůže a navozuje tak příjemné pocity. Masáž a uvolnění se nemusí vždy odehrávat v silnějším tlaku. Tím, jak povrchově působí dané doteky se rozvibruje struktura kůže, protože se jedná o určité dráždění a tím pádem se tělo rovněž uvolňuje.

Při masáži se pak přechází i k pohlavním orgánům. Zde je na klientovi, jak si přeje masírovat. U ženy to je oblast třísel, přes pochvu až po vagínu. Masáž přináší uvolnění a také prokrvení dané oblasti, což má i zdravotní indikace. U mužů se pak masíruje oblast varlat, penisu i vnější strana prostaty. Zde samozřejmě nadchází situace, že muž může vyvrcholit. Není to nic neobvyklého a nevadí to. Tantra ale učí poznávat i jiné stránky této oblasti a ukazuje, že i prožitek bez ejakulace může být mnohem intenzivnější, což pak můžete aplikovat do sexuálního života.

Tantra masáž Praha – účinky

Tantra masáže - Praha 2Tantra má především uvolňovací účinky, což ale vede k řadě indikací. Od této sféry se odvíjí psychické bloky, které zabraňují i fyzickým problémům. Tím, jak se vám uvolní psychika, tak hned budete vidět vše jednodušeji. U Tantry se na chvíli zastavíte, odpočinete si a budete vnímat sami sebe, což se vám v běžném životě nestává. Tím pádem se dostanete do větší emocionální vyrovnanosti a budete pak lépe fungovat v běžném životě.

Díky tomu, že nabudete nové energie a dosáhnete větší vyrovnanosti a klidu, tak se zvýší i vaše obranyschopnost. Jistě poznáte, že když jste roztěkaní a nervózní, tak býváte i často nemocní. Uvolněné tělo dokáže odolávat nepříznivým vlivům a snáze bojuje s nemocemi, protože se jim nepoddává.

U žen se může díky odblokaci odstranit** problém s plodností**, protože tím, že se vyrovnají energie v pánevní oblasti, prokrví se a nabude nové energie, tak lze snadněji přijímat i energie muže. I když se to může zdát až příliš nadnesené, tak stejně jako psychická vyrovnanost posiluje imunitu, tak i energetická vzpruha může ovlivnit plodnost.

U mužů se pak zase nabízí indikace v oblasti sexuální. Pokud je muž ve stresu a napětí, tak leckdy má problémy s erekcí. Díky tomu, že se naučí vnímat své reakce, energie a dokáže relaxovat, tak dosáhne daleko lepších výkonů než před tím.

Relaxační masáž

Celkové uvolnění nabízí relaxační masáž, kdy se vám masíruje celé tělo, přičemž se dá přihlédnout k nějakému problému (např. bolesti zad). Při procesu vnímáte jemné doteky rukou za pomocí oleje a můžete vnímat i esence, které bude vyluzovat aromaolej. Masáž vám uvolní blokace, odstraní stres a napětí, pomůže od bolestí svalů a kloubů a napomůže zbavení se škodlivých látek z těla. Pomocí lávových kamenů se vám zase prohřeje tělo a vibrace nerostů dokáží vyrovnat energetické dráhy ve vašem těle.

Regresivní terapie

Jedná se o práci s vašim vědomím. Řada zdravotních problémů může mít svůj původ uložen někde v minulosti, a protože se s tím vnitřně nevyrovnáte, tak se vleče i zdravotní obtíž. Jestli máte třeba nepříjemné sexuální zkušenosti, tak se s novým partnerem nedokážete tolik uvolnit a tím pádem to narušuje intimní život. Pokud máte nízké sebevědomí, když jste měli až moc dominantního partnera, tak se nedokážete otevřít svému novému protějšku. Rovněž můžete mít i z něčeho fóbii, což vyvolává úzkostné stavy. Odstraněním těchto blokací si řeknete, že je to minulost a že váš současný život je jiný a lepší a vy si jej musíte vychutnat.

Metody, které mají své zakotvení i v duchovní rovině, dokáží řešit i problémy fyzického rázu. Odstraněním blokací pak snadněji budete odolávat i fyzickým nástrahám a zlepší se vaše obranyschopnost a rovněž budete v lepší pohodě. A co může být lepšího než být vyrovnaný a užívat si život plnými doušky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23027 (zdravotnimagazin.cz#10064)


Přidat komentář