Téměř dokonalý chrup

Zubní implantáty jsou šroubovité podpůrné pilíře, které se zavádí do čelisti a tam se zhruba po 6 – 8 týdnech usadí. Během této doby nejsou zubní implantáty překryty měkkými tkáněmi, proto není potřeba žádný chirurgický zákrok při výstavbě korunky.

Zubní implantáty

Zubní implantáty uměle nahrazují zubní kořen, který je upevněn na čelisti a ve spojení s pilířem tvoří základ pro připevnění nového zubu. Znamená to tedy, že je zakotven podobným způsobem jako zdravý zub. Jedině takto získají zubní implantáty plnou funkčnost, která lze srovnat s původními zuby.

Funkce

Zubní implantáty jsou šroubovité podpůrné pilíře, které se zavádí do čelisti a tam se zhruba po 6 – 8 týdnech usadí. Během této doby nejsou zubní implantáty překryty měkkými tkáněmi, proto není potřeba žádný chirurgický zákrok při výstavbě korunky.

Zubní implantáty jsou vyráběny z čistého technického titanu. Ten je bez jakýchkoliv obtíží přijímán lidským organismem a nezpůsobuje žádné alergické reakce.

Průběh ošetření

  • Vyšetření a stanovení léčebného plánu
  • Zavedení zubních implantátů
  • Čas pro zahojení
  • Protetická fáze

Některé přednosti

  • Ušetření zdravého zubního základu
  • Dlouhá životnost
  • Možnost ošetření napevno usazenou zubní protézou (můstky, korunky)
  • Optimální obnovení zubní estetiky (zajímá-li vás bělení zubů - klikněte zde)
  • Lepší artikulace

Péče

Aby zubní implantáty fungovaly tak, jak mají, jsou důležité pravidelné návštěvy a kontroly u zubního lékaře. Dále nedostatečná péče a hygiena o chrup vede k zánětu čelistí a dásní, k uvolnění zubního implantátu a následně k jeho odstranění.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22120 (zdravotnimagazin.cz#6253)


Přidat komentář