Uklidnění mysli

Zapálené vonné tyčinky zahalí nejen smysly, ale také provoní celý byt. Je také vyzdvihován kouř z vonných tyčinek, který rozptyluje negativní energii a vytváří příznivou (duchovní) atmosféru.

Antistresové a uklidňující mysl

Existuje mnoho set nejrůznějších vůní, které nám mohou evokovat vzpomínky, zlepšovat náladu, uklidňovat nás, vyvolat emoce i vzrušení. Čich je jeden z nejdůležitějších smyslů, který zostřuje další smysly a umocňuje vnímání. Zvolené vůně pak mohou uklidňovat mysl a působit antistresově.

Rozptylování negativní energie

Zapálené vonné tyčinky zahalí nejen smysly, ale také provoní celý byt. Je také vyzdvihován kouř z vonných tyčinek, který rozptyluje negativní energii a vytváří příznivou (duchovní) atmosféru. Vonné tyčinky také mají schopnost čistit vzduch od nejrůznějších baktérií a mikrobů.

Výroba vonných tyčinek

Mezi největší výrobce vonných tyčinek patří Indie, Nepál a Japonsko. Výroba vonných tyčinek patří k určitým rituálům, které se provádí již po tisíce let. K výrobě se používají přírodní suroviny, k nimž patří např. santalové dřevo, sušené květy, byliny, exotické ingredience. Do rozemletého prášku se dále přidávají esenciální oleje, med. Celý proces se vytváří ručně a hotová tyčinka pak vznikne rolováním směsi na bambusová dřívka. Celý postup je však ještě mnohem náročnější.

Meditační atmosféra

Tak jako má každá přírodní surovina v aromaterapii své opodstatnění, tak také použité materiály na výrobu vonných tyčinek se hodí pro odlišné příležitosti. Přečtěte si o bylinkách a najděte tu ideální vůni. Některé vonné tyčinky se hodí pro vytvoření snové, relaxační a meditační atmosféry, jiné se hodí pro povzbuzení nebo před usínáním apod. Vonné tyčinky mají také své rituální a očistné použití, protože se používají již tisíce let při chrámových obřadech.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22003 (zdravotnimagazin.cz#5901)


Přidat komentář