Urinoterapie

Moč na náš organismus působí pozitivně díky svému obsahu vitamínů, minerálů, enzymů, hormonů, močoviny a biogenní stimulátorů, které by měly mít protirakovinový účinek...

Historie

Léčebnou metodu zvanou urinoterapie používalo lidstvo již před mnoha tisíci lety. První písemné zmínky o ní jsou staré asi 5000 let a pochází z Indie. Jedná se o traktát o léčbě močí Šivambukvalpa.

Urinoterapie je používána po celém světě, i když v Evropě na přelomu 19. a 20. století ukončil její rozmach objev antibiotik. Moderní léčení, ale i předsudky urinoterapii zcela vytlačily.

Biogenní stimulátor

Moč na náš organismus působí pozitivně díky svému obsahu vitamínů, minerálů, enzymů, hormonů, močoviny a biogenní stimulátorů, které by měly mít protirakovinový účinek. Někteří také zastávají teorii, že moč obsahuje jakési informace o konkrétních nemocích v našem těle a je tedy univerzálním lékem.

Urinoterapie

V současné době se výzkumem urinoterapie a jejího léčebného využití zabývají vědci v USA, Austrálii, Evropě, Indii a Japonsku. V Mexiku a Japonsku je urinoterapie součástí studia na lékařských fakultách.

Během několika stovek let výzkumu, který byl urinoterapii a složkám uriny věnován, bylo zjištěno několik poznatků. Urina velmi snadno dokáže zabít viry. V silné koncentraci dokonce oslabuje viry jako jsou vzteklina či obrna, někdy je dokonce i ničí.

Příznivců urinoterapie stále přibývá a svědčí o tom i to, že třetího světového urinoterapeutického kongresu v Brazílii se zúčastnilo přes 300 lékařů ze 43 zemí všech kontinentů.

Aplikace

Moč je možno přijímat ústy v takovýchto indikacích:

 • Dezinfekce mandlí a ústní
 • Zvýšení imunity
 • Zpevnění zubní skloviny
 • Ozdravení dvanácterníku i žaludku
 • Léčba ledvin
 • Léčba infekčních onemocnění
 • Léčba nemocí jater a žlučníkových kamenů
 • Hormonální poruchy
 • Při nemocích srdce
 • Odstranění polypů v žaludku a tenkém střevě

  Dále je aplikace moči možná příjmem uriny klystýrem. V tomto případě dojde k očištění tlustého střeva a vyživení organismu stopovými prvky a minerály.

  Promývání nosohltanu močí je poměrně intenzivním prostředkem k ozdravení organismu. Tento způsob pomáhá při oslabení čichu, zraku, paměti či sluchu.

  Ovšem nejlepší místo pro aplikaci moči je pokožka. Urina může přes kůži ovlivnit celý organismus. Tento způsob urinoterapie je vhodný pro celkovou očistu těla, doplnění stopových prvků a minerálů, pro kosmetické účely, omlazení organizmu a pro léčbu kožních onemocnění.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21819 (zdravotnimagazin.cz#5506)


Diskuze a zkušenosti

Ivana | 16.04.2010 16:45
Urinoterapie Slysela jsem,ze urinoterapie je take ucinna pri hubnuti,mate s tim nekdo zkusenosti?


Přidat komentář