Vlasový laser

Vhodnost použití vlasového laseru je při všech výše jmenovaných potížích s vlasy. Zkuste účinky vlasového laseru, který řeší potíže s padáním vlasů v důsledku stresu, porodu, kojení a monho jiných.

Změna struktůry vlasů

Mezi nemoci vlasů zařazujeme změnu struktury vlasů (lámavost), nadměrný růst vlasů na neobvyklých místech, vypadávání vlasů, mastné a suché vlasy i změnu barvy vlasů.

Problém s vlasy

Při chorobném vypadávání vlasů vlasové cibulky asi po dvou měsících odumírají a vlas vypadne. Nový vlas je tenčí, kratší a vypadává ještě dříve. Tento proces se opakuje několikrát, dokud vlas nezanikne úplně a tímto vzniká prázdné místo. Nejčastějšími důvody vypadávání vlasů jsou genetické vlivy, stres, porucha činnosti pohlavních orgánů, nervové vypětí. Vypadávání vlasů může souviset s infekčními nemocemi a nedostatkem vitaminů, hlavně ze skupiny B. Mírné vypadávání vlasů (které nepřekračuje 100 vlasů denně) není pokládáno za chorobné.

Vlasový laser

Vhodnost použití vlasového laseru je při všech výše jmenovaných potížích s vlasy. Zkuste účinky vlasového laseru, který řeší potíže s padáním vlasů v důsledku stresu, porodu, kojení, pomáhá vlasům poškozeným trvalým barvením, trvalou a používáním nevhodných vlasových přípravků. Pokud vás žádný z těchto uvedených problémů netrápí a vaše vlasy jsou v pořádku, i pro vás vlasový laser něco nabízí - ještě krásnější vlasy.

Fungování laseru

Biostimulační laser pozitivně ovlivňuje buňky vlasového folikulu a vlasové papily. Pokožka na hlavě se tak lépe prokrvuje, vlasové kořínky mají více výživy pro svůj růst. Pro nejlepší efekt je třeba 10-20 aplikací vlasového laseru. První výsledky se dostaví asi po páté aplikaci a snižuje se výskyt problémů s vlasy. Po aplikaci laseru by vlasy měly růst silnější a zdravější. V době, ve které budete využívat účinků laseru, se doporučuje používat přírodní vlasovou kosmetiku, vlasy by se neměly barvit, trvalit a je třeba také omezit používání vosků, gelů, tužidel a laků. Pro podporu účinků laseru je dobré kůru doplnit ještě o používání vitaminů a minerálů (hlavně zinku a vitaminu B).

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22536 (zdravotnimagazin.cz#7318)


Přidat komentář