Vnitřní hodiny krásy

Váš čichový snímač se ocitá ve výborné kondici, pokožka je vláčná a má ideální teplotu. Máte-li možnost, protáhněte se nebo si rovnou zacvičte a věnujte se fyzické činnosti. Jste-li v práci, více choďte.

 Osmá hodina raní

Tělo bývá po spánku malátné, nastartujte jej pomocí střídavé sprchy a zkuste účinky některých revitalizačních gelů (např. s výtažky zeleného čaje či s citrusy). Poté tělo potřete tělovým mlékem (nejlépe totožné a tělu známé vůně). Přes noc totiž dochází k poklesu pH pokožky a hrozí podráždění, proto nezkoušejte žádný nový produkt.

Devátá raní

Kolem deváté je vhodná doba na vytrhávání chloupků. Pokožka je po odpočinku elastická a málo citlivá na bolest. Můžete se téměř bez bolesti zbavit chloupků na nohou, tříslech i v podpaží. Je na vás jakou metodu pro saténovou kůži zvolíte (holení, depilační krémy, epilace či aplikace vosku).

Desátá je čas na sport

Okolo desáté hodiny je fyzická aktivita na vzestupu, naopak okolo dvanácté míra energie prudce klesá. Máte-li možnost, protáhněte se nebo si rovnou zacvičte a věnujte se fyzické činnosti. Jste-li v práci, více choďte.

Čichové snímače

Kolem třinácté hodiny je ideální doba na výběr parfému. Váš čichový snímač se ocitá ve výborné kondici, pokožka je vláčná a má ideální teplotu (vůně se správně rozvine). Ovšem testujte maximálně tři vzorky (po více „testech“ jsou čichové buňky zmatené).

Prohlídka doktorem

Návštěvu dermatologa či zubaře si naplánujte okolo třetí hodiny odpoledne. Prakticky nic neucítíte, tělo je odolné proti bolesti.

Péče o paté

Odpoledne se věnujte spíše péči o ruce a nohy, než o masáže a aplikování masek na tělo (zkuste to o hodinu později a péče bude o mnoho účinnější).

Pročištění od toxinů

Potní žlázy pracují v podvečer lépe. Tělo pořádně pročistěte saunováním právě kolem sedmé večer. Pobyt v horké místnosti vás osvobodí od toxinů a posílí vaši obranyschopnost.

Relax

Pleť je večer velmi citlivá na vnější vlivy. Hloubkové čistění v této době vynechte. Dejte si teplou sprchu a vyživte pleť. Pečlivě odstraňte make-up a aplikujte noční krém. Ráno bude pleť svěží a odpočatá.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22373 (zdravotnimagazin.cz#6943)


Přidat komentář