Zvěrokruh prozdradí jaké máte zdraví či nemoci

Znamení, ve kterém stojí Slunce v době narození, je hlavní sluneční znamení. Toto znamení představuje základní povahové rysy člověka, jeho předpoklady a potenciál. Povaha člověka je současně ovlivněna dalšími znameními.

Zodiac - Beran

Berani bývají náchylní k bolestem nebo úrazům hlavy, které jsou dány jejich impulsivností. Jejich slabinami jsou také oči, zuby a vlasy. Pokud zaznamenáte jakékoliv potíže očí, vyhledejte specialistu.

Zodiac - Býk

Slabinou Býka je oblast krku. Býci se často potýkají s bolestmi v krku, s nedostatečnou činností štítné žlázy nebo její hyperfunkcí. Občas také trpí na bolesti šíje a horní části páteře. Životní styl Býků obvykle není nejzdravější. Měli by více dbát na dostatek pohybu.

Zodiac - Blíženci

by si měli dávat pozor na zánět průdušek. Jejich nejzranitelnější částmi těla jsou také ruce, paže a ramena. Snažte se vyhýbat vyčerpání a únavě a pobývejte více na čerstvém vzduchu.

Zodiac - Rak

by si měl pečlivě chránit hruď a žaludek, ženy pak svá prsa. Kvůli citlivému žaludku se raději vyhýbejte příliš kyselým a ostrým, kořeněným jídlům. Váš žaludek je tolik také citlivý proto, že máte napjatou povahu a jste náchylnější na stres.

Zodiac - Lev

Lvovy nejslabší části jsou záda a srdce. Na záda si dávejte zvláště pozor, když zvedáte něco těžkého. Protože se člověk ve znamení Lva snadno naštve, trpí na vysoký krevní tlak a to se projevuje i v činnosti srdce. Cvičte, vyhýbejte se cigaretám a tučným jídlům.

Zodiac - Panna

má citlivý trávicí systém a proto by si měla zvlášť dávat pozor na to, co jí. Panny by se měly vyhýbat i chemicky zpracovaným jídlům a dávat přednosti ovoci a zelenině. Jsou náchylné i na kožní onemocnění. Vyhýbejte se syntetickým materiálům a noste raději bavlněné oblečení.

Zodiac - Váhy

trpí nejvíce na onemocnění ledvin a močového měchýře. Omezte pití alkoholu a silné kávy. Pokud těžko zvládáte stres, mohou vás postihovat bolesti páteře.

Zodiac - Štír

Štíři jsou obvykle jedinci silní a málo náchylní na jakékoliv onemocnění. Zranitelné jsou ovšem jejich reprodukční orgány. Ženy mohou mít problémy s otěhotněním nebo s porodem.

Zodiac - Střelec

Střelci jsou aktivní dobrodruzi a to se projevuje v jejich nohou. Na stáří mohou mít potíže s revmatismem, v mládí hrozí zlomeniny dolních končetin. Slabinou jsou také střelcova játra. Pijte hodně čisté vody a vystříhejte se alkoholu.

Zodiac - Kozoroh

Kozorozi se obvykle dožívají vysokého věku. Jejich slabou stránkou jsou kolena, kosti a klouby. Protože mají rádi rozmanitá a kořeněná jídla, může se to projevit ve stavu jejich pleti. Pokud ale dbají na pravidelný pohyb, budou dlouho čilí a svěží.

Zodiac - Vodnář

Vodnáří mají celkově slabou celou kostru. Měli by dbát na vyšší příjem vápníku, jinak jim hrozí osteoporóza. Trpí také na bolesti zad, špatný je jejich krevní oběh. Slabými místy jsou také lýtka a kotníky. Noste teplé ponožky a dbejte na pravidelný pohyb.

Zodiac - Ryby

trpí na otoky nohou, puchýře a kuří oka. Příčinou je obvykle špatná obuv, dlouhé sezení nebo stání. Někdy se potýkají s psychickými potížemi.

Míšení zodiacu

Jednotlivá znamení často přejímají nemoci znamení předcházejícího nebo následujícího. Pokud jste např. narozeni ve znamení Panny, ale vaše narozeniny spadají do počátku tohoto období, můžete přejímat sklony k nemocem Lva. Pokud jste naopak narozeni na konci období Panny, můžete už mít některé nemoci Vah.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22376 (zdravotnimagazin.cz#6949)


Přidat komentář